www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus u nás již prodává Strix GeForce GTX 1070

Asus u nás již prodává Strix GeForce GTX 1070
, , aktualita
Asus ohlásil, že na český a slovenský trh vypustil dvě nové grafické karty řady ROG Strix GeForce GTX 1070, které se vyznačují výkonným chlazením a také možností snadného přetaktování. Podívejme se na ně.reklama
Společnost Asus tak vyslala na trh dvě verze ROG Strix GeForce GTX 1070, a to model STRIX-GTX1070-O8G-GAMING za doporučenou cenu 15.499 Kč s DPH (574 eur) a pak STRIX-GTX1070-8G-GAMING za 14.999 Kč (555 eur). Jde o karty, které se liší "pouze" tím, jaké frekvence v režimu přetaktování má nastavené GPU GeForce GTX 1070. Rozdíl ale není zrovna malý.

Obě karty jsou vybaveny chlazením DirectCU III se třemi ventilátory, které slibuje o 30 procent nižší provozní teploty než při použití referenčního chladiče. Dále tu máme již známou zautomatizovanou technologii výroby Auto-Extreme a komponenty Super Alloy Power II, což slibuje kvalitní provedení a dlouhou životnost. Pokud máte rádi RGB LED podsvícení, na to se také nezapomněli a jde o systém Aura na krytu i zadním panelu. Ten zahrnuje nastavení libovolných barev a k tomu šesti efektů.

Na zadním štítku karet najdeme jednak velký konektor DVI-D a pak po dvou DisplayPort a HDMI. Karty budeme moci sami ladit nástrojem GPU Tweak II s funkcí XSplit Gamecaster pro streamování videa. Asus zde nabízí novou funkci Game Booster, která má za úkol nabídnout maximální výkon systému, ale pouze tím, že nadbytečné procesy, a hře tím přidělí všechny dostupné prostředky, což si dokáže každý průměrně zdatný uživatel zařídit sám.

Za model ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING zaplatíme více, neboť ten v herním režimu nabídne takt GPU 1835 MHz a v OC režimu pak 1860 MHz. Zato model ROG STRIX-GTX1070-8G-GAMING má v herním režimu takt 1683 MHz a v OC 1721 MHz. Nikdo vám sice nezaručí, že tato slabší verze půjde přetaktovat na úroveň silnější, ale pokusit se o to rozhodně můžete.

Zdroj: TZ Asus

Asus STRIX-GTX1070-O8G-GAMING
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ASUS STRIX-GTX1070-8G-GAMING
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti
Už po nástupu pascalové karty TITAN X bylo jasné, že si NVIDIA někdy přichystá také její čistě herní verzi, kterou už můžeme označit za GeForce GTX 1080 Ti. Ta má dle aktuálních informací nastoupit v lednu vybavená GPU GP102.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala,  3 komentáře
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek