www.svethardware.cz
>
>
>
>

Axis Q3709-PVE: kopulová kamera s 3x 4K

Axis Q3709-PVE: kopulová kamera s 3x 4K
, , aktualita
Známý výrobce dohledových kamer, společnost Axis, si připravila novou IP kameru Q3709-PVE, která je kopulového typu a vybavena je rovnou třemi snímači s rozlišením 4K. Dokáže tak detailně pokrýt široký prostor kolem sebe.reklama
Síťová kamera AXIS Q3709-PVE má tedy tři 4K snímače a může pracovat v interiérech i exteriérech, kde dokáže pokrýt prostor v úhlu 180°. Výrobce také slibuje, že streamovaný obraz bude plynulý a bez trhání, a to ve snímkovací frekvenci až 30 FPS. Jedná se o vůbec první model v řadě Axis Q37, který je určen především pro nasazení v městských dohledových systémech, logistických centrech, na letištích a nádražích.

Axis slibuje snadnou instalaci a provoz nenáročný na náklady. Objektivy není třeba zaostřovat a co se týče krytu, ten je možné snadno přelakovat, aby kamera svým vzezřením dobře zapadla do zvoleného prostředí. Pouzdro ji přitom ochrání před deštěm, sněhem i sluncem.

Kamera poskytuje přehled v úhlu 180° s rozlišením až 33 megapixelů. Nabízí streamované video s parametry 3 × 4K při 30 snímcích za sekundu nebo 3 × 11 megapixelů při 20 snímcích za sekundu. Její kryt má třítu ochranného krytí IP66 a NEMA 4X a také je odolný proti vandalismu se stupněm ochranného krytí IK10. Samozřejmostí je podpora napájení Power over Ethernet (PoE+) a funkce pro detekci pohybu a alarm v případě neoprávněné manipulace.

Podporován je také místní záznam videa na lokální úložiště a řešení AXIS Camera Application Platform, AXIS Video Hosting System a ONVIF. Kamera samotná má být dostupná ještě v tomto čtvrtletí, a to za doporučenou cenu 61.000 Kč.

Zdroj: TZ Axis
Nejpopulárnější IP kamery
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek