www.svethardware.cz
>
>
>
>

Axis Q60-S: bezpečnostní kamery plněné dusíkem

Axis Q60-S: bezpečnostní kamery plněné dusíkem
, , aktualita
Společnost Axis je známým výrobcem bezpečnostních kamer a jako taková si připravila zajímavou PTZ kameru Q60-S, která je určena pro venkovní nasazení. Má kryt z nerezové oceli, který je vyplněn stlačeným dusíkem.reklama
Kamera řady Axis Q60-S se hodí pro vzdálený dohled i v prostředí, kde by jiné venkovní kamery měly problémy. Může se využít třeba na lodi, v dolech, při těžbě ropy a plynu nebo také v potravinářských provozech, či jinde, kde se dbá na čistotu. Je odolná vůči mořské vodě, čisticím chemikáliím a snese také čištění vysokotlakou párou. Stlačený dusík uvnitř těla kamery slouží k tomu, aby se netvořila interní kondenzace.

Celá řada Q60-S se skládá ze tří modelů, jež všechny mohou pracovat při teplotách od minus 30 °C do 50 °C, mají tělo z nerezové oceli SAE 316L a jejich třídy ochranného krytí jsou IP66, IP6K9K, NEMA 4X a MIL-STD-810G 509.5. Kamery se dodávají s kabelem s víceúčelovým konektorem a víceportovým media konvertorem, jenž umožňuje kamery připojit ke standardní počítačové síti nebo pomocí optických kabelů a také umožní připojit externí alarm.

Model Axis Q6042-S dosahuje rozlišení Extended D1 a 36násobného optického zoomu. Model Q6044-S má rozlišení 720p a 30násobný zoom, zatmco Q6045-S má Full HD, ale optický zoom "jen" 20násobný. Všechny pak dokáží detekovat náraz a poté spustit alarm, mají motorizovaný objektiv s plným 360° pokrytím a modely Q6042-S a Q6044-S navíc také elektronickou stabilizaci obrazu. Kamera Q6044-S nabídne také funkci automatického odstranění mlhy z obrazu tak, že ji digitáln odfiltruje a chlubí se téměř třikrát vyšší světelnou citlivostí v porovnání s oborovou normou pro kamery HDTV.

Všechny nové kamery jsou již dostupné za ceny od 124659 do 135999 Kč. Pro další informace můžete navštívit web firmy Axis (viz zdroj).

Zdroj: TZ Axis
Nejpopulárnější IP kamery
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek