www.svethardware.cz
>
>
>

Balíčky na Steamu budou levnější, pokud už část vlastníte

Balíčky na Steamu budou levnější, pokud už část vlastníte
, , aktualita
Valve se chystá přehodnotit způsob prodeje herních balíčků ve svém obchodě Steam, aby jejich nabídka byla pro hráče atraktivnější. Návrhy úprav již rozeslal spolupracujícím vývojářům, takže na co se můžeme těšit?reklama
Valve již na Steamu dlouho nabízí výhodné balíčky her, které jsou tak dostupné za nižší cenu, než jakou bychom dali při koupi všech her v balíčku zvlášť. Jenomže taková nabídka nebyla zrovna vhodná pro ty zákazníky, kteří již jednu nebo více her z balíčku vlastnili. Pak měli na výběr: buď na takovou nabídku zapomenout, nebo si některou z her zaplatit dvakrát, což tedy nemuselo být zrovna cenově výhodné, spíše naopak. Nyní je ale na spadnutí zavedení tzv. Steam Dynamic Bundles.

Valve v e-mailu vývojářům tedy píše, že nová nabídka Steam Bundles počítá s tím, že pokud si zákazník vybere balíček her, který obsahuje i ty, jež již má ve své knihovně, zaplatí a obdrží pouze dosud nevlastněné tituly. Díky tomu si zákazníci budou moci snadno a bez penalizace doplnit sbírky her (často se prodávají celé navazující série v rámci Complete Packs), což bude výhodné pro něj i pro samotné vývojáře.

Dle PCGamesN je nový systém prodeje již aktivován a týká se třeba Headup Games Complete Bundle. Ten je celý k dispozici za 37 liber a redaktor serveru zjistil, že když už někdo několik titulů z tohoto balíčku má v knihovně, Steam mu nabídne nižší cenu. V jeho případě šlo konkrétně o 29,77 liber.

Zatím ale není jasné, zda se Steam Dynamic Bundles bude opravdu týkat všech nabízených balíčků. Na to si budeme muset počkat, neboť Valve rozeslalo zmíněný mail svým spolupracujícím vývojářům teprve nedávno.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře