www.svethardware.cz
>
>
>

Battlefield 1: blíží se otevřená beta

Battlefield 1: blíží se otevřená beta
, , aktualita
Electronic Arts a DICE se s dalším dílem Battlefieldu vrátí do minulosti, a to konkrétně do první světové války. Právě proto mluvíme o hře Battlefield 1, kterou si budeme moci již brzy vyzkoušet v podobě otevřené betaverze.reklama
Společnost Electronic Arts tak už oznámila datum, kdy si budeme moci vyzkoušet betaverzi chystaného Battlefield 1, a to 31. srpen. Všichni, kdo o to budou mít zájem, si tak budou moci vyzkoušet ranou verzi této hry, a to po dobu, která ještě není známa. EA tak teprve stanoví, kdy tato možnost skončí. Nejspíše tak budou pružně reagovat na zájem lidí.

Ovšem i když jde o otevřenou betu, neznamená to, že každý, kdo si najednou na konci měsíce vzpomene, si zahraje. Nejdříve bude zapotřebí získat pozvánku s příslušným kódem, pro což musíte být 'Battlefield Insider'. Je tak třeba se na stránkách EA Games registrovat a volitelně souhlasit se zasíláním e-mailových zpráv upozorňujících na různé události, nové hry, služby, atd. Zadruhé je tu jistý termín, a to 21. srpen, do kterého byste měli tuto registraci provést, abyste opravdu včas získali potřebný kód. A nakonec bude ještě třeba si na stránkách pro insidery vybrat vaši herní platformu, což je také nutné udělat pro obdržení kódu.


A co nám chystaná beta nabídne? Zahrát si budeme moci na mapě Sinajské pouště, a to v různých bitvách. Jednak to budou souboje pěchoty v egyptských vesnicích, vzdušné souboje nad Středozemním mořem a celé bitvy v dunách severní Afriky. Těšit se také můžeme na "Behemoth", čili pancéřovaný vlak, jejž můžete zahlédnout v přiloženém videu.

Hráči si teké budou moci vybrat ze dvou režimů. Prvním je Conquest pro až 64 lidí, kteří budou bojovat o klíčové cíle pak tu je Rush pro 24 hráčů, kteří se rozdělí na útočníky a obránce telegrafické stanice.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře