www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

BenQ RL2460HT: rychlý 24" monitor

BenQ RL2460HT: rychlý 24" monitor
, , aktualita
Především pro hráče si společnost BenQ připravila nový LCD monitor RL2460HT, který se tak stává součástí série RL. Nabídne především rychlou odezvu, ale také vybrané firemní technologie, které se budou při hraní hodit.reklama
BenQ RL2460HT je tedy 24" LCD monitor určený pro hry a vzhledem k tomu jsou jeho základní specifikace celkem jasné. Výrobce je v tiskovce ani nezmiňuje, ale pohled do technických specifikací odhalí, že jde o panel TN s rozlišením 1920 x 1080, jasem 250 cd/m2, kontrastem 1000:1 a odezvou 2 ms GtG. Specifikace nás tedy nijak nepřekvapí, nicméně jsou v rozporu s tím, co udává samotná tisková zpráva, protože ta hovoří o odezvě 1 ms GtG. Ale asi budeme vzhledem k jiným nepřesnostem ve zprávě věřit specifikacím.

Monitor je vybaven rozhraními D-Sub, DVI-D a dvěma HDMI, přičemž jeden z těchto konektorů je výstup. Můžeme tak na monitor připojit třeba televizor nebo záznamové zařízení. Ve hrách se může hodit režim Fighting Mode, který uživateli umožní pohrát si s obrazem, aby zvýraznil třeba protivníky. Pod označením Precision Scale System se zase skrývá prostý nastavitelný stojan s možností změny výšky v rozsahu 11 cm a nechybí ani možnost využít VESA držáky.

Pak tu je také funkce Display Pilot, která umožní využít pomocí Game Mode Loader různé profily týkající se konkrétních her. Low Blue Light má zase omezit modré spektrum, díky čemuž má monitor být šetrný k očím a pak tu je také ZeroFlicker odstraňující poblikávání podsvícení při všech úrovních nastavení.

RL2460HT bude k dispozici již tento měsíc, ale cena zatím nebyla uvedena.

Zdroj: TZ BenQ
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek