www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

BenQ RL2755HM: 27" herní LCD i pro konzole

BenQ RL2755HM: 27" herní LCD i pro konzole
, , aktualita
Společnost BenQ vypustila do světa nový herní monitor RL2755HM, který je dle její tiskové zprávy vhodný také pro hraní na konzoli. Jedná se jinak o 27" model s rozlišením Full HD a velmi rychlou odezvou.reklama
BenQ RL2755HM je tedy v podstatě klasickým herním monitorem v tom smyslu, že má obrazovku s úhlopříčkou 27", na ní nabízí rozlišení 1920 x 1080 a také nízkou odezvu 1 ms GtG. A díky čemu o něm můžeme mluvit jako o monitoru vhodném také pro konzole? Dle výrobce to je díky dvěma portům HDMI pro připojení dvou zařízení, pogumované základně vhodné pro opření herního ovladače a také díky zatahovacímu háčku na zadní straně monitoru, který poslouží pro zavěšení sluchátek.

Vedle toho má tento monitor i několik režimů, mezi něž patří třeba Fighting Mode. Ten má díky nastaveným barvám zvýrazňovat postavy ve hře a vedle toho tu máme výběr z dalších 20 úrovní sytosti barev. Black eQualizer zase dokáže zjasnit tmavé kouty ve hře, aniž by byl zbytek obrazu přesvícený.

Pro ochranu zraku poslouží matný povrch displeje minimalizující odrazy a také podsvícení Flicker-free, které nemá unavovat oči poblikáváním obrazu. A do třetice samozřejmě nemůže chybět Low Blue Light redukující modré světelné spektrum.

BenQ RL2755HM je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 6799 Kč s DPH v České republice a 245 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: TZ BenQ

BenQ RL2755HM
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek