www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

BenQ uvádí 2 herní monitory s G-Sync

BenQ uvádí 2 herní monitory s G-Sync
, , aktualita
Společnost BenQ posílá na trh dva nové monitory vybavené synchronizační technologií NVIDIA G-Sync, která se má postarat o snížení input lagu a dokonalou synchronizaci výstupu grafické karty s obnovovací frekvencí monitoru.reklama
NVIDIA G-Sync byla představena na podzim jako hotové řešení, takže už je na času, aby se objevovaly hotové produkty. Mezi ty patří nové monitory BenQ XL2420G a XL2720G, jež také mají v nabídce firemní technologii RevolutionEyes, která má eliminovat blikání obrazu a pak tu je také Black Equalizer a Low Blue Light pro zjasnění obrazu přes přesvícení světlých ploch, respektive ochranu očí.

BenQ XL2420G a XL2720G jsou monitory s úhlopříčkou 24" a 27" na panelech TN, obnovovací frekvencí až 144 Hz, velmi rychlou odezvou, kterou tedy výrobce zatím neupřesnil, ale můžeme očekávat 1 ms GtG a rozlišení je dle očekávání Full HD.

Oba monitory se mají dostat na trh v tomto čtvrtletí.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
30.9.2016,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek