www.svethardware.cz
>
>

Beta Kingdom Come: Deliverance dostala češtinu, na finální verzi si ještě počkáme

Beta Kingdom Come: Deliverance dostala češtinu, na finální verzi si ještě počkáme
, , aktualita
Česká společnost Warhorse Studios, která stojí za očekávaným RPG Kingdom Come: Deliverance, má pro nás dobrou a špatnou zprávu. Poslední patch přidal do beta verze konečně české titulky a popisy, ale vydání finální verze hry bylo odsunuto až na příští rok.reklama
Hra Kingdom Come: Deliverance má za sebou velmi bohatou a dlouhou historii, vydání je ovšem stále v nedohlednu. Vývoj byl zahájen už v roce 2012, jenže autorům se nepovedlo získat vydavatele, proto začali vybírat peníze přímo od budoucích hráčů skrze server Kickstarter. A zájem byl opravdu veliký, k vybrání požadované částky stačily necelé dva dny.

Vývojáři v čele s Danielem Vávrou se totiž pustili do dosud neprobádaných herních vod, když zkombinovali z první osoby hratelné RPG a reálné středověké prostředí bez nadpřirozených postav a různých lektvarů. České hráče navíc může těšit nejen samotný původ titulu, ale také jeho zasazení do Českých zemí 15. století. Hru mohli zájemci z řad přispěvovatelů na Kickstarteru poprvé vyzkoušet po vydání alfa verze v roce 2014, letos v březnu jsme se pak dočkali beta verze.

Předpokládaným termínem vydání měla být druhá polovina roku 2016, jenže letos si plnou verzi hry nejspíš ještě nezahrajeme. Warhorse Studios totiž tento týden oznámili, že vydání Kingdom Come: Deliverance bylo odloženo na rok 2017. To je zatím nejpřesnější údaj, který máme, ale ještě během letoška by mělo být oznámeno konkrétnější datum. Důvodem odložení je prý snaha o dosažení kvality, kterou očekávají sami vývojáři i hráči.

Fanoušci si aspoň mohou zkrátit čekání hraním beta verze, která byla nedávno vydána v češtině. Zatím se sice nejedná o slibovaný český dabing, který bude nejspíš dostupný až v plné verzi hry, ale aspoň o přeložené titulky a popisky. Jazykový patch přinesl kormě češtiny také němčinu, francouzštinu, ruštinu, polštinu a čínštinu, kromě toho vývojáři přidali několik menších vylepšení stability. Pro změnu jazyka je nutné přejít přes hlavní menu (Main menu) do nastavení (Settings), kde v záložce herní nastavení (Game Settings) zvolit požadovaný jazyk a následně volbu potvrdit tlačítkem Apply.

Zdroj: Pcgamer.com, Steamcommunity.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek