www.svethardware.cz
>
>
>

Bethesda ukázala tři originální DLC pro Fallout 4

Bethesda ukázala tři originální DLC pro Fallout 4
, , aktualita
Společnosat Bethesda Softworks prozradila, jaká rozšíření v podobě DLC si chystá pro svůj Fallout 4. Slibuje nám přitom vůbec největší přídavný obsah, který série Fallout kdy zažila, takže se na to podívejme.reklama
V nabídce budou nové mise, nové vybavení i zbraně a především nové lokace, které mají být opravdu rozsáhlé. Konkrétně jde o tři DLC (Downloadable Content - stahovatelný obsah): Automatron, Wasteland Workshop a Far Harbor, které dorazí na trh v březnu, dubnu a květnu.

Bethesda přitom uvádí, že nepůjde pouze o další balíky misí, ale o rozšíření, která nabídnou svá specifika a dle toho byla stanovena také jejich cena, respektive dle množství práce, která na nich byla odvedena. Dle ceny by tedy měl být zdaleka nejzajímavější poslední kousek, Far Harbor. Ale vezmeme to popořadě. Nejdříve přijde tedy Automaton, který bude k dispozici od března za 10 dolarů. Jeho hlavní náplní bude lov hordy zlých robotů, z jejich částí si budeme moci tvořit svou armádu robotů. Slíbena je možnost využití stovek kombinací různých dílů a také zbrusu nová zbraň: "lightning chain gun".

Pak je tu nejlevnější Wasteland Workshop plánovaný na duben s cenou 5 USD. Díky tomuto rozšíření budeme moci tvořit pasti pro chytání různých příšerek toulajících se zničenou krajinou. Tato stvoření budeme moci zkrotit a využít třeba pro vzájemné souboje nebo pro boj proti ostatním usedlíkům.

A nakonec tedy přijde květnový Far Harbor s cenou 25 USD, z jehož screenshotu bychom ani nehádali, že půjde o DLC pro Fallout 4. Právě toto rozšíření má nabídnout vůbec nejrozsáhlejší novou krajinu, s níž Bethesda dle svých slov v nějakém DLC přišla. Půjde také o nové mise spojené s různými frakcemi, zkoumání nových usedlostí, dungeonů a zabíjení nových kreatur. Samotný Far Harbor má být záhadný ostrov vedle státu Maine, kde je radiace silnější než kde jinde, což tamní živočichy činí ještě bizarnější a brutálnější. Vládne tam také konflikt mezi androidy Synths, frakcí Children of Atom a starousedlíky.

Bethesda také prozradila, že "tvrdě pracuje" na sadě Creation Kit. Ta nám umožní tvořit a hrát vlastní modifikace. Vedle toho plánuje další aktualizace, které mají v případě konzolí zvětšit dohledovou vzdálenost. S příchodem nových DLC je také spojeno zvýšení ceny pro Fallout 4 Season Pass, a to z aktuálních 30 dolarů na 50. Do prvního března si ale stále budeme moci koupit aktuální Season Pass za starou cenu, což napovídá, že v ten den či krátce poté přijde na trh první zmíněné DLC.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek