Biostar A88MQ: dobře vybavená deska s FM2+

Biostar A88MQ: dobře vybavená deska s FM2+
, , aktualita
Společnost Biostar si pro nás připravila malou základní desku formátu Micro ATX, která je určena pro APU řady Kaveri pro socket FM2+. Biostar nám pak také slibuje 6+ Experience, do čehož patří kvalitní audio, video nebo síť.reklama
Biostar A88MQ je tedy základní deska formátu Micro ATX, která je vybavena socketem FM2+ a čipovou sadou AMD A88X, což je patrné už z jejího názvu. Podporuje tak moderní procesory či APU AMD A-Series a E2-Series a k tomu nabídne čtyři sloty DIMM pro až 64 GB paměti. Dále tu máme celkem šest portů SATA 6 Gbps a také jeden slot PCI Express x16, a tedy i podporu AMD Dual Graphics Technology.

Výrobce také mluví o 6+ Experience, do čehož se schová jednak Audio+ a jeho S/PDIF a True Blu-ray Audio, pak tu máme Video+ s HDMI 3D 1080p a Dual-Link DVI s podporou rozlišení až 2560 x 1600, Speed+ zahrnuje SmartSpeedLAN pro monitorování a nastavení sítě a Charger Booster má zajistit rychlejší nabíjení mobilních zařízení přes USB.

Pak ještě ve výčtu chybí Protection+, která chrání I/O porty před elektrostatickými výboji a USB Polyswitch jako pojistka USB portů. Pod Durability+ se schovává pětifázové napájení a slibované kvalitní komponenty jako low RDS(on) MOSFETy či kondenzátory s pevným dielektrikem a nakonec tu je DIY+ a jeho UEFI BIOS s BIO-Remote 2 pro počítače HTPC, Rapid Switch 2 pro rychlý restart systému a Rapid Debug 2 je LED indikátor značící případné chyby procesoru, paměti, SATA, atd.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře