Biostar odhalil desku Hi-Fi A88W 3D pro Kaveri

Biostar odhalil desku Hi-Fi A88W 3D pro Kaveri
, , aktualita
Společnost Biostar si připravila novou desku pro nejnovější generaci APU Kaveri od AMD. Jedná se o zástupce řady HiFi, a to model Hi-Fi A88W 3D vybavený socketem FM2+ a řadou firemních technologií.reklama
Biostar Hi-Fi A88W 3D tedy obsahuje černý socket FM2+ a určen je pro APU Kaveri řady A nebo E2. Vedle toho se můžeme těšit na audio Puro HiFi a také podporu AMD Dual Graphics Technology pro zapojení výkonu samostatné grafické karty společně s integrovaným GPU.

Deska je dále vybavena čtyřmi sloty pro paměti DDR3 a má po dvou slotech PCI Express 3.0 x16, PCI Express x1 a PCI. Pro připojení disků, SSD či mechanik pak nabídne osm portů SATA 6 Gbps

Hi-Fi A88W 3D pak shrnuje pod označením 6+ Experience šest funkcí či technologií, mezi něž patří jednak Audio+ s podporou 3D Audio, True Blu-Ray Audio, 3D HiFi Amp a 3D Smart Ear. Video+ znamená podporu přenos 3D Full HD videa přes HDMI a Dual-Link DVI s podporou rozlišení až 2560 x 1600.

Speed+ zahrnuje krom PCI Express 3.0 také aplikaci SmartSpeedLAN, která má řídit provoz na síti a Charger Booster má zajistit rychlejší dobíjení mobilních zařízení přes USB. Protection+ se stará o ochranu proti elektrostatickým výbojům, přepětí na USB portech a také hlídá teplotu komponent. Nakonec tu je Durability+ s MOSFETy Low RdsOn P-Pak MOS a PCB odolným vůči vlhkosti.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek