BitFenix uvádí oblíbené Prodigy M v barvě

BitFenix uvádí oblíbené Prodigy M v barvě
, , aktualita
Společnost Bitfenix se rozhodla zákazníky oblíbené skříně řady Prodigy M vytvořit v několika barevných verzích. Jedná se o jasné a živé barvy, a to v celkem čtyřech nových odstínech. Jaké to tedy jsou?reklama
Počítačová skříň BitFenix Prodigy M navázala na prvotní model Prodigy, který jsme si vyzkoušeli jako základ výkonné sestavy založené na základní desce Mini-ITX. Zákazníci ale po výrobci chtěli, aby představil také větší verzi skříně, která by byla určena pro základní desky formátu Micro-ATX, což BitFenix vyslyšel a přinesl na trh verzi Prodigy M. Tu nyní doplnil o čtyři nové verze, které se liší svou barvou. Na výběr je tak nově mezi červenou, oranžovou, zelenou a modrou v jasných a živých odstínech.

Skříně BitFenix Prodigy M jsou vytvořeny z kombinace oceli SECC a plastu a původně byly k dispozici v černé a bílé barvě. Jejich rozměry jsou 250 x 404 x 359 mm (Š x V x H) a dovnitř se kromě základní desky Micro-ATX či Mini-ITX vejde jedna velká mechanika, čtyři pevné disky nebo pět SSD. Pro chlazení poslouží dva volitelné vrchní 120mm ventilátory, dva spodní stejné velikosti (jeden je již předinstalován) nebo po jednom 200 či 230mm a nakonec tu je jeden zadní 120mm ventilátor. Pro karty je tu připraveno pět záslepek a levá bočnice má v sobě krom tlačítek a kontrolek také dva porty USB 3.0 a dva audio.

Další novinkou je možnost pořídit si pravý boční panel Prodigy M Window Side Panel Accessory, který je vybaven velkým plexisklem. Pak by mě ale zajímalo, kam se podějí zmíněné porty a tlačítka. Nejspíše se ale prostě přesunou na levou stranu skříně.

Barevné Prodigy M stejně jako nové bočnice s oknem budou k dispozici ještě od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ BitFenix
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře