www.svethardware.cz
>
>
>
>

Black Friday na Steamu: budeme kupovat se slevou?

Black Friday na Steamu: budeme kupovat se slevou?
, , aktualita
Zpravodajské servery v posledních dnech informují o výhodných nabídkách, které se chystají v rámci Black Friday, ovšem v našich končinách se můžeme na ně leda podívat. Ovšem v případě prodeje her na Steamu by to mohlo být jinak.reklama
Takzvané Black Friday a Cyber Monday jsou dny, na něž si obchody v USA chystají velmi zajímavé nabídky a slevy vybraného zboží. Black Friday následuje za Dnem díkůvzdání, takže dnes to vychází na 28. listopad a Cyber Monday zase následuje ihned poté, takže to letos bude 1. prosince. V pátek tak v USA odstartuje předvánoční nákupní horečka a ve státech, kde je to možné, budou obchody otevřeny dokonce už ve čtvrtek večer. To se nás samozřejmě netýká, ale prodeje na Steamu by měly být výjimkou.

Valve by tedy na tento týden měl chystat akci Steam Sale, o níž tedy samotná tato firma mlčí, ale ne tak PayPal. Dle jeho informací začne Steam Sale již zítra, potrvá do pondělí a se slevou přijdou tisíce různých titulů.

Nicméně i když má Steam Sale odstartovat již zítra, tak dle VG24/7 bychom si stejně měli počkat až na pátek, kdy se mají objevit tituly s ještě výraznějšími slevami. Dle zveřejněného obrázku se můžeme dočkat až stodolarových slev, ale to bude samozřejmě odstupňováno dle celkové pořizovací částky. Uvidíme tedy zítra a především v pátek, co si pro nás Valve přichystá a jaké budou podmínky.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek