www.svethardware.cz
>
>
>
>

Blizzard Overwatch: po 17 letech nová hra

Blizzard Overwatch: po 17 letech nová hra
, , aktualita
Na akci BlizzCon 2014 přišel Blizzard se hrou, která není žádným pokračováním ani odvozeninou od již existující řady. Jde tak o první zbrusu novou hru po 17 letech, která by mohla odstartovat další řadu.reklama
V posledních letech se Blizzard Entertainment neustále točil kolem svých třech hlavních titulů - Warcraft, StarCraft a Diablo. Nyní však přichází na scénu Overwatch, nová hra typu FPS, kterou bychom mohli přirovnat k Team Fortress 2 a podobným hrám, kde bojuje několik postav, z nichž každá má svá specifika. Blizzard se také už na první pohled inspiroval ve stylu Manga, což mu tedy není cizí, zatímco exteriéry tak trochu připomínají sérii Bioshock.

Hráč se tak má ocitnout v boji zničeném a technicky pokročilém světě blízké budoucnosti, v němž si vybere svou postavu a v týmu bude bojovat proti ostatním. Budou se tak tvořit týmy po šesti hráčích, přičemž boje samotné se budou odehrávat mezi pyramidami v Egyptě nebo v ulicích Londýna.

K dispozici bude celkem 12 postav, mezi něž patří Tracer, Reinhardt, Hanzo, Symmetra, Reaper, Widowmaker, Winston, Pharah, Torbjorn, Bastion, Mercy a Zenyatta, jež můžete vidět v doprovodném videu. Některé jsou klasické, jako třeba variace na samuraje Hanza, zatímco některé ještě neokoukané, jako indická architektka Symmetra využívající energii a světlo.


Cílem Blizzardu je prý stvořit FPS hru, která osloví velmi široké publikum, což je patrné už ze skladby postav. Hra na videu už vypadá funkčně, ale její betatestování teprve začne v příštím roce a pokud o to máte zájem, můžete se přihlásit na příslušných stránkách.

Zdroj: TZ Blizzard

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek