www.svethardware.cz
>
>
>
>

Blizzard patrně začne vyvíjet Diablo 4

Blizzard patrně začne vyvíjet Diablo 4
, , aktualita
Jedna z nejpopulárnějších herních sérií Diablo od Blizzard Entertainment se patrně dočká dalšího pokračování. Napovídají to informace zveřejněné na stránkách vývojářů nabízejících nové pozice pro zaměstnání.reklama
Herní série Diablo je jedna z nejoblíbenějších počítačových her. Nyní to vypadá, že by se fanoušci mohli dočkat dalšího pokračování. Je zde totiž několik indicií, které mohou napovídat, že vývoj hry Diablo 4 by mohl být brzy zahájen. Inzerát na stránkách Blizzard Entertainment totiž hledá herního režiséra AAA titulů, který by řídil tým mající na starost sérii Diablo u zatím nepředstaveného projektu.


Blizzard logo


Tento člověk by měl zároveň diskutovat hru s herní komunitou, v různých interview a obecně na veřejnosti. Musí mít velmi dobré znalosti předchozích verzí hry Diablo, 5 let vývoje her a mnoho dalších vlastností a schopností. Toto pochopitelně neznamená, že Diablo 4 bude opravdu vyvíjeno, je to ale pravděpodobné. Pochopitelně ani nevíme, kdy bychom se případně mohli novinky dočkat, patrně se ale v nejbližší době o Diablu 4 bude mluvit čím dál častěji. Na stránkách společnosti jsou totiž i další inzeráty na pozice vývoje zatím nepředstaveného produktu, který má co dočinění se sérií Diablo.

Zdroj: geek.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Dnes,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře