www.svethardware.cz
>
>
>
>

Blizzard přepracuje některé své klasické hry

Blizzard přepracuje některé své klasické hry
, , aktualita
V poslední době se objevuje stále více přepracovaných her, které slibují především detailnější grafiku pro vyšší rozlišení. Zmínit můžeme třeba Heroes of Might and Magic III HD oznámené již v minulém roce. Ale co slibuje Blizzard?reklama
Starší tituly mají stále své kouzlo, ačkoliv jejich grafika nebo kompatibilita s moderními systémy už pokulhává, což ale jde víceméně snadno napravit. To ostatně dokazují nadšenci, kteří si ještě před HD verzí hry Heroes of Might and Magic III připravili HD mod této klasiky. Blizzardi se tedy také rozhodli, že by mohli něco vytěžit ze svých starých oblíbených titulů, a tak plánují návrat her StarCraft, Diablo II a Warcraft III.

Tyto tituly by tedy měly bezproblémově fungovat na moderních operačních systémech, nabídnout lepší a detailnější grafiku, ale také obsahovat nové prvky a vylepšit multiplayer. Blizzard ale na "renovaci" těchto her ještě nezačal pracovat a v této době ještě shání pracovníky, kteří to zajistí. Nehodlá tedy pro tyto účely obětovat své vlastní zaměstnance, ovšem to ani není třeba. Však existuje dost lidí, kteří pracovali na modifikacích pro zmíněné hry, případně jiné, a mají tak dost zkušeností.

Vypadá to tedy, že nové verze StarCraft, Diablo II a Warcraft III nebudou jen graficky remasterované tituly, ale kompletně vylepšené hry s novými funkcemi, které ale přinesou stejnou hratelnost jako dříve. Uvidíme, jak se to Blizzardu povede.

Zdroj: Blizzard Entertainment
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek