www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon uvedl přenosnou Wi-Fi tiskárnu PIXMA iP110

Canon uvedl přenosnou Wi-Fi tiskárnu PIXMA iP110
, , aktualita
V nabídce tiskáren společnosti Canon se nově objevila přenosná Wi-Fi tiskárna PIXMA iP110. Ta nabízí možnost bezdrátového tisku z mobilních zařízení i provoz na Li-Ion akumulátor, tedy naprosto bez drátů.reklama
Společnost Canon uvedla na trh novou bezdrátovou Wi-Fi tiskárnu PIXMA iP110, která nahrazuje starší model iP100. Novinka rovněž nabízí možnost tisku s Li-Ion baterií LK-62, kterou je možné dokoupit (standardně se napájí z běžné elektrické sítě). Díky bezdrátovému připojení Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n)umožňuje tisknout z mobilních zařízení a cloudových služeb jako jsou Google Cloud Print nebo Apple Air Print. Pro bezdrátový tisk jsou odporovány operační systémy Google Android, Apple iOS a Windows RT.


Canon PIXMA iP110


Tiskárna využívá 5 inkoustů ve dvou zásobnících. První zásobník PGI-35 obsahuje pigmentovou čerň. Druhý zásobník CLI-36 pak obsahuje barvivové inkousty, a to znovu černý, azurový, žlutý a purpurový. Výdrž je stanovena na 191 stran A4 (resp. 1915 fotografií o rozměrech 10×15 cm) u PGI-35 a 249 stran, resp. 104 fotografií u barevného zásobníku CLI-36. Maximální tiskové rozlišení je 9600×2400 dpi a výrobce slibuje rychlost tisku 9 stran za minutu u černobílého a 5,8 stran za minutu u barevného tisku. 10×15cm fotografie je vytištěna za 50 sekund.


Canon PIXMA iP110 výtisk


Spotřeba vypnuté tiskárny činí 0,2 W, v pohotovostním režimu se zapnutou Wi-Fi je to 1,8 W a při bezdrátovém tisku pak 10 W. Hlučnost činí 38,5 dB(A). Rozměry tiskárny činí 322×185×62 mm (226mm na šířku s doplňkovým Li-Ion akumulátorem) a hmotnost je 2,0 kg (2,2 kg s baterií). Cena byla stanovená na 330 EUR, tiskárna by měla být dostupná od října 2014.

Zdroj: www.canon.co.uk

Canon PIXMA iP110
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek