www.svethardware.cz
>
>
>
>

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650

Canon uvedl Wi-Fi multifunkci PIXMA MG3650
, , aktualita
V nabídce multifunkčních tiskáren Canon se nově objevil model PIXMA MG3650. Vedle tisku, skenování a kopírování zvládá především komunikaci se sociálními sítěmi pomocí Wi-Fi rozhraní. Podporovány jsou i různé cloudové služby.reklama
Nástupcem staršího modelu multifunkce Canon PIXMA MG3550 je nová verze PIXMA MG3650 (na některých trzích jako PIXMA MG3620 již od začátku července). Zvládne tisk, skenování i kopírování a díky Wi-Fi rozhraní také práci se sociálními sítěmi a cloudovými službami. Umí uploadovat naskenované dokumenty a fotografie do Microsoft OneNote, zvládne také přímý tisk z Instagramu, Slideshare, Facebooku, Flickru, Evernotu, Google Drive, Dropboxu nebo OneDrive. Podporovány jsou i cloudové služby Google Cloud Print a Apple AirPrint. Tiskárna může vytvořit vlastní přístupový bod a není třeba připojovat ji k jiné bezdrátové síti.


Canon PIXMA MG3650 bílá


Tiskárna patří k těm levnějším, což jde vidět i na tom, že má pouze dvě cartridge. Černou PG-540 (nebo PG-540XL) a tříbarevnou CL-541 (nebo CL-541XL). Černobíle umožňuje tisknout rychlostí 9,9 stran za minutu, barevně pak 5,7 stran za minutu. Potěší bezokrajový tisk 10×15cm fotografií za 44 sekund i možnost oboustranného tisku. Výdrž standardních inkoustů je dosti slabá, vystačí jen na pouhopouhých 180 stran. Mnohem lepší jsou v tomto XL náplně, kdy černá vystačí na 600 stran a barevná pak na 400. Přední vstupní podavač má kapacitu na 100 listů. Maximální rozlišení tisku činí 4800×1200 dpi.


Canon PIXMA MG3650 černá


Skener s CIS snímačem zvládne skenovat maximálně v rozlišení 1200×2400 dpi. Formát A4 naskenuje za 14 sekund. Kopírce trvá 22 sekund do zkopírování první strany, celkově slibuje kopírování 2,7 strany za minutu.


Canon PIXMA MG3650 červená


Rozměry tiskárny jsou 449×304×152 mm a váží 5,4 kg. Hlučnost činí 43,5 dB(A). Spotřeba ve vypnutém stavu činí 0,1 W, ve standby režimu 1,4 W a při kopírování pak 16 W. Prodej začne počátkem září za cenu 1700 Kč s DPH.

Zdroj: canon-europe.com

Canon PIXMA MG3650
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tiskárny
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek