www.svethardware.cz
>
>
>
>

Chcete na návštěvu Bílého domu? Díky VR můžete

Chcete na návštěvu Bílého domu? Díky VR můžete
, , aktualita
Virtuální realita je stále populárnější, a proto se začínají objevovat i zajímavá videa na YouTube právě pro virtuální realitu. Stačí jednoduchý headset třeba pro mobilní telefony a můžete se octnout třeba v Bílém domě, který je vánočně vyzdoben.reklama
Máme konec roku a příchod dalších headsetů virtuální reality je doslova za rohem. Zatím jsou v prodeji jen headsety, které fungují ve spojení s mobilním telefonem: dvě verze GearVR a Cardboard. Ale i díky těmto jednoduchým zařízením si nyní můžeme vychutnat svět VR.


Pokud však VR headset nevlastníte, i tak se na prohlídku Bílého domu můžete vydat. Ve videu se totiž lze pohybovat všemi směry buď šipkami na levé horní straně videa, nebo klávesami "WASD", případně myší. Kolik z vás již nějaký headset pro VR vlastní a kolik doufá, že jej najde pod stromečkem? Napište do diskuze pod článkem!

Zdroj: phandroid.com

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů