Chrome zobrazí některé weby i při výpadku internetu

Chrome zobrazí některé weby i při výpadku internetu
, , aktualita
Znáte ten pocit, kdy jste si zrovna chtěli otevřít článek nebo aktualitu na vašem oblíbeném internetovém magazínu a zrovna vypadl internet? S prohlížečem Chrome od Google mohou být tyto situace brzy minulostí.reklama
Výpadek internetu v praxi znamená odříznutí od veškerého webového obsahu. To ovšem nemusí tak úplně platit za situace, kdy k prohlížení stránek využíváte internetový prohlížeč Google Chrome. Google zveřejnil testovací verzi svého prohlížeče, která obsahuje tlačítko „show saved copy“, což bychom mohli přeložit jako „zobrazit lokální / uloženou kopii“.

Toto tlačítko se zobrazí na chybové stránce, která obvykle signalizuje absenci připojení k internetu. Po kliknutí na něj by se vám měla zobrazit poslední verze stránky, na kterou se snažíte zrovna dostat, co se nachází ve vaší lokální cache.

Není stoprocentní, že se tato funkce dostane do stabilních verzí prohlížeče Chrome, ovšem hodně by nás překvapilo, pokud by se tak nestalo. Pokud se nemůžete této funkce dočkat, stačí si stáhnout testovací verzi z kanálu Canary.

Zdroj: Engadget
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek