www.svethardware.cz
>
>

Civilizace VI ohlášena na letošní říjen

Civilizace VI ohlášena na letošní říjen
, , aktualita
Studio Firaxis ohlásilo, že vyvíjí další, již šestý díl populární hry Civilizace a nejlepší na tom všem je, že na něj nebudeme muset čekat dlouho. Na trh přijde totiž už v letošním říjnu, takže za nějakých pět měsíců.reklama
Při čekání na Civilization VI nás tak nečeká dlouhá marketingová kampaň plná malých ochutnávek. Svou kopii si budeme moci pořídit 21. října, pokud ovšem vše půjde dle plánu. Těšit se můžeme na expanzivní impéria a také města, která se mohou rozrůst přes několik políček na mapě. V průběhu vývoje lidstva se také bude měnit diplomacie, a to od prvotních civilizací uznávajících především sílu a konflikty po moderní společnosti, jež upřednostní pokud možno mírovou cestu (nebo ekonomický nátlak).

Dále nám vývojáři slíbili možnost integrovat podpůrné jednotky do jiného typu jednotek (půjde tak o smíšené) a vedle toho budeme moci spojovat stejné jednotky do sborů. Celá hra také nabídne nové režimy pro více hráčů, pochopitelně i nový tutorial a také rozšířené možnosti pro zkušené hráče. Už nyní je možné si ji předobjednat za 60 eur (60 dolarů, 50 liber).


Šéfdesigner studia Firaxis Games, Ed Beach, k tomu řekl, že grafická stránka hry získala insporaci v mapách a nástrojích Age of Exploration. Přidána byla řada novinek, z nichž některé jsme již jmenovali, ale základem má být stále starý systém této herní řady. Šestou Civilizací také vývojáři oslaví již čtvrt století existence této řady započaté prvním dílem, který vyvinul Microprose založený Sidem Meyerem a Billem Stealeym. Meyer se přitom inspiroval u ještě starší stolní hry se stejným názvem, která se objevila v roce 1980.

Zdroj: wccftech

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře