www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM odhalil částečně modulární zdroje VSM

CM odhalil částečně modulární zdroje VSM
, , aktualita
Společnost Cooler Master zařadila do své nabídky nové zdroje série VSM (V Semi-Modular), které prozatím dorazily ve třech verzích. Ty nabídnou výkon 550 W, 650 W a 750 W a navíc slušnou efektivitu.reklama
Cooler Master V Semi-Modular Series tedy přichází ve třech verzích, přičemž nejslabší 550W model V550 je dle výrobce ideální pro sestavy založené na deskách Mini-ITX, což můžeme akceptovat v případě, že taková sestava je vybavena také velmi výkonnou grafickou kartou. Model V650 je určený pro sestavy s deskami ATX a pak tu je nejvýkonnější V750 pro herní sestavy.

Výrobce již stanovil také ceny, a to 90 USD za 550W model, 100 USD za 650W a nakonec 110 USD za 750W. Všechny jsou postaveny na designu DC-DC, mají částečně modulární design, což znamená, že nejpoužívanější kabeláž je připájená napevno, zatímco větve pro disky či přídavné napájení karet jsou připojeny přes konektory.

Všechny modely se chlubí efektivitou 80 Plus Gold, konkrétně kolem 90 procent při typické zátěži, vybaveny jsou japonskými kondenzátory, hodnota MTBF byla stanovena na 100 000 hodin a pro chlazení je u každého využit 120mm ventilátor s ložisky Double Ball Bearing (DBB). Výhodou je také malá hloubka těchto zdrojů, která je 140 mm.

Nakonec Cooler Master mluví o Gold Guarantee, čili pětileté záruce na tyto zdroje.

Zdroj: Tom's Hardware
Nejpopulárnější zdroje
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek