CM rozšiřuje záruku u vodních chladičů Nepton

CM rozšiřuje záruku u vodních chladičů Nepton
, , aktualita
Společnost Cooler Master ohlásila, že prodlužuje záruční dobu u svých vodních chladičů řady Nepton. To se tak týká modelů Nepton 140XL a Nepton 280L, které jsme nedávno recenzovali i na našem serveru.reklama
U zařízení, jako je integrovaný vodní chladič, je životnost velmi důležitá věc. Obyčejně nejde o levný produkt, což se týká zvláště těch výkonnějších, jež má cenu preferovat před vzduchovými chladiči díky výrazně vyššímu výkonu. Nicméně jde o produkt, na němž se může pokazit nejen ventilátor, ale také vodní pumpa a možností také je únik chladicího média z okruhu, i když to by se nemělo stát, neboť tekutina v počítači není nikdy vítaná.

Cooler Master tak chce své zákazníky uklidnit a činí tak prodloužením záruky na své chladiče Nepton 140XLNepton 280L ze dvou let na pět let. To by mělo dle vyznění tiskové zprávy platit i pro již zakoupené chladiče.

Dále už se firma věnuje popisu samotných chladičů Nepton a jejich ventilátorů JetFlo 140, takže můžeme aktualitu zakončit. Pokud chcete, můžete pokračovat na odkázané recenze obou modelů, které již jsou v prodeji.

Zdroj: TZ Cooler Master

Cooler Master Nepton 140XL, RL-N14X-20PK-R1
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Cooler Master Nepton 280L, RL-N28L-20PK-R1
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik