www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM Storm Quick fire XTi: jednoduchá podsvícená klávesnice

CM Storm Quick fire XTi: jednoduchá podsvícená klávesnice
, , aktualita
Klávesnice Cooler Master, respektive CM Storm řady Quick Fire vždy bývaly jednoduché mechanické modely a v tom duchu pokračuje i nejnovější Quick fire XTi, která disponuje barevným podsvícením. Podívejme se na ni.reklama
CM Storm Quick fire XTi od společnosti Cooler Master se profiluje jako podsvícená herní mechanická klávesnice, přičemž jako obvykle nabídne základní sadu kláves. Nejde o tzv. TKL (Tenkeyless) klávesnici, takže jde o plnou velikost i s numerickým blokem, přičemž krom základní sady kláves tu máme čtyři navíc, a to P1 až P4 nad numerickým blokem. A jak lze očekávat, tyto klávesy jsou programovatelné.

Podsvícení zajišťují modré a červené LED, které jsou umísteny tak, že podsvítí nejen popisky kláves, ale celé pozadí za nimi. Cooler Master také uvádí, že nastavení klávesnice včetně maker a režimů podsvícení bude k dispozici ihned bez nutnosti instalovat software, čili je zřejmé, že klávesnice je vybavena vlastní pamětí, do níž potřebné nastavení uloží. Každá klávesa má vlastní diody a uživatel může jednotlivě vybírat ze 35 odstínů mixovaných z modré a červené barvy.

Quick Fire XTi má mít také klávesy odolné vůči otěru i UV záření a pod nimi se ukrývají tlačítka Cherry MX. Na výběr bude mezi verzemi Red, Brown a Blue. I na USB rozhraní bude k dispozici 100% anti-ghosting, čili plné NKRO, takže klávesnice bude schopna zaznamenat libovolný počet najednou stisknutých kláves. K dispozici jsou také různé režimy LED podsvícení včetně barevných vln a odezvy na stisk, přičemž další režimy dá výrobce k dispozici časem. Kabel pak můžeme z klávesnice vyvést třemi směry, a to přímo dozadu, vlevo nebo vpravo, ale otázka je, jak dobře bude ve vymezených cestičkách držet.

Klávesnici Quick Fire XTi můžeme na trhu očekávat již od dnešního dne s cenou 150 eur. Na serverech srovnávajících ceny v obchodech ji ale ještě nenajdeme.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik