www.svethardware.cz
>
>
>
>

CM V1200 Platinum: výkon a velmi vysoká efektivita

CM V1200 Platinum: výkon a velmi vysoká efektivita
, , aktualita
Společnost Cooler Master si pro náročné uživatele a jejich sestavy připravila výkonný napájecí zdroj V1200 Platinum, který je nejnovějším přírůstkem V Series a nabídne vedle výkonu také vysokou efektivitu.reklama
To, že Cooler Master V1200 Platinum dosáhne vysoké efektivity, můžeme ostatně zjistit už z jeho názvu. Může se totiž chlubit certifikací 80 Plus Platinum, která udává, že při připojení na 230V síť je efektivita při zatížení 20 až 100 % na 90 až 94 %. Výše už stojí jen zdroje s efektivitou 80 Plus Titanium, které jako první musí nabízet vysokou efektivitu (alespoň 90 procent) i při 10% zatížení.

V1200 Platinum také slibuje velmi dobrou stabilitu výstupních napětí s tolerancí ani ne jednoho procenta. Dále nabídne celkem dvanáct 6+2pinových konektorů PCIe, takže podporuje až čtyři grafické karty, a tedy i čtyřcestné konfigurace SLI či CrossFireX.

O chlazení se zde postará 135mm ventilátor s ložisky FDB (Fluid Dynamic Bearing), jenž je samozřejmě regulován dle zátěže zdroje. Vedle toho Cooler Master mluví o kvalitních komponentách, jako jsou japonské kondenzátory, apod. Za zmínku stojí také kompletně odpojitelná kabeláž, přičemž kabely jsou ploché, aby se daly lépe poskládat. Samozřejmostí je pak podpora procesorových stavů C6 a C7, a tedy platformy Haswell.

Celá série V nabídne modely s výkonem 700 W, 850 W, 1000 W a nyní i 1200 W se zárukou 7 let. Předpokládaná cena pro nový 1200W model je 260 euro s daní.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější zdroje
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře