www.svethardware.cz
>
>
>
>

Co ukáže Oculus 11. června?

Co ukáže Oculus 11. června?
, , aktualita
11. června se můžeme těšit na další novinky ohledně očekávaného VR headsetu Oculus Rift. Vypadá to, že se nedočkáme zásadních hardwarových vylepšení, ale bude se jednat spíše o podpoře a softwarových záležitostí.reklama
V San Franciscu se 11. června uskuteční tisková konference společnosti Oculus, která se tam bude věnovat svému VR headsetu Oculus Rift. Celá akce je nazvána "Step into the rift", což doslova znamená "Krok do trhliny", ale interpretace názvu jiná, protože souvisí i s názvem headsetu a s tím, že nový Oculus Rift má uživatele vtáhnout a nepustit.

Očekává se, že headset bude představen v takové podobě, v jaké se dostane na trh, což by mohlo znamenat drobné změny v hardware, ale neměly by být zcela zásadní. Spíše se očekává, že Oculus představí nová partnerství s dalšími vývojáři a ukáže nové hry, které budou kompatibilní. Jen připomeňme, že se nový Oculus Rift dostane na trh začátkem příštího roku.

Atman Binstock, šéf návrhu v Oculusu a technický ředitel Riftu, prozradil, proč se pozastavil vývoj pro jiné platformy než Windows: "Vývoj pro OS X a Linux byl pozastaven, abychom se mohli zaměřit a abychom byli schopni zajistit vysoce kvalitní úroveň uživatelského zážitku na Windows."

Také se ještě řešila lechtivá otázka pornografického obsahu, který by byl dostupný přes VR headset od Oculusu. To bylo vyřešeno poměrně šalamounsky, protože na Oculus Store, oficiálním obchodu, se žádný podobný obsah nebude nacházet, nicméně z vývojáři mohou svůj obsah do headsetu přinášet volně. Toto řešení nikoho nepobouří ani neodradí od koupi.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře