Cooler Master pořádá průzkum a láká na ceny

Cooler Master pořádá průzkum a láká na ceny
, , aktualita
Společnost Cooler Master se rozhodla, že od široké veřejnosti zjistí něco o tom, jak dnes vidí chlazení komponent pomocí vzduchových CPU chladičů. A aby z toho veřejnost také něco měla, připraveno je celkem šest cen.reklama
Cooler Master je známý výrobce počítačových skříní, chladičů, napájecích zdrojů a dalších periferií, příslušenství a jiných produktů. A jako takového ho zajímá náš názor týkající se vzduchového chlazení procesorů, čili jaké preferujeme, kolik jsme za ně ochotni zaplatit, jaké vlastnosti požadujeme, apod.
Firma si tak připravila průzkum, v jehož rámci se bude uživatelů dotazovat právě se zaměřením na vzduchové CPU chladiče. Zabere nám jen několik minut a Cooler Master si z výsledků slibuje, že mu pomohou s vývojem příštích chladicích řešení.
V závěrečném slosování můžete vyhrát jednu z 6 cen, konkrétně jednu ze tří skříní Silencio 652 nebo jednu ze tří skříní Centurion 6. Možnost zúčastnit se skončí 10. března ve 23:59 a výsledky slosování budou ohlášeny na stejné adrese, kde nyní běží samotná anketa. Na jejím konci ale zadáváte i svůj e-mail, takže v případě výhry vás Cooler Master bude jistě kontaktovat.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře