Cooler Master Silencio 452: tichá skříň za přívětivou cenu

Cooler Master Silencio 452: tichá skříň za přívětivou cenu
, , aktualita
Cooler Master obohacuje svou známou sérii počítačových skříní Silencio o nový model 452. Jedná se o jednodušší model z této série, který nás chce zaujmout jednoduchým designem a také přívětivou cenou.reklama
Middle Tower Cooler Master Silencio 452 se se svou cenou 70 euro řadí do střední třídy již velmi bohaté série skříní Silencio. Měl by nám tedy nabídnout především výhodný poměr ceny a výkonu.

Jeho design je velmi jednoduchý, ostatně jako u téměř všech skříní této řady, takže přední panel je v podstatě holý a obsahuje jen tlačítka a logo výrobce. Jde ale o otvírací dvířka vystlaná hluk tlumicím materiálem, pod nimiž se ukrývá přední 120mm ventilátor plus místo pro minimálně jeden další a také dvě mechanikové pozice. Samozřejmostí je odnímatelný prachový filtr.

Dovnitř můžeme vměstnat základní desky formátu Micro ATX nebo ATX, dále dvě mechaniky, až šest pevných disků a dvě 2,5" SSD. Pro grafické karty je tu až 386 mm místa a Cooler Master nezapomněl ani na radiátory vohdníhop chlazení. Dopředu tak můžeme dát 240mm model a dozadu samozřejmě také 120mm namísto nainstalovaného ventilátoru.

Přední I/O panel pak kromě portů USB 3.0 nabídne také čtečku SD karet a jehocelkové rozměry jsou 190 x 449 x 497 mm (Š x V x H). Co se týče ceny, pak doporučených 70 euro by odpovídalo 2000 Kč, ovšem v obchodech již cena klesla i pod 1500 Kč, i když je pravda, že to se týká jen jednoho, který na serveru Heureka.cz nemá zatím ani hodnocení.

Zdroj: TZ Cooler Master

Cooler Master Silencio 452
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Dnes,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře