Cooler Master spouští novou soutěž pro casemoddery

Cooler Master spouští novou soutěž pro casemoddery
, , aktualita
Společnost Cooler Master v tomto týdnu informovala o tom, že proběhne další ročník soutěže Case Mod World Series. Firma tak zve všechny casemoddery, aby předvedli své schopnosti a ukázali vlastnoručně upravenou skříň.reklama
Soutěž Case Mod World Series však není akce pouze firmy Cooler Master. Podílejí se na ní také sponzoři Intel, Asus, OCZ, GeIL a rovněž Dremel, který vyrábí casemoddery často oblíbené nářadí. V letošním roce se také povedlo sehnat do poroty řadu předních casemodderů, kteří budou rozhodovat o tom, kdo si ukousne část z peněžité i věcné odměny s celkovou hodnotou přes 20.000 dolarů. Vedle hotovosti tak je připraven především hardware a vedle něj také nářadí Dremel.

Soutěž byla již odstartována v tuto středu a zahrnuje dvě kategorie: Tower Mod a Scratch Build, jejichž názvy hovoří v podstatě za vše. První se tedy týká úpravy věžovitých skříní, kde tedy existují mantinely dané původním návrhem. Kdo se tedy chce svobodně vyřádit, zvolí si kategorii Scratch Build a postaví skříň sám od základu.

Pokud by vást to zajímalo, pak do zmíněné poroty patří Richard ‘Darthbeavis’ Surroz, Peter ‘L3P’ Brands, Brian ‘BOD MODS’ Carter, Ronnie Hara, Mathieu ‘Sassanou’ Heredia, Richard Kiers, Antony Leather a vedle nich ještě zástupci sponzorů.

Zřízeno bylo také nové ocenění "Rising Star", které dostane dosud neznámý, ale nadějný casemodder a pak tu bude také "People's Choice", jejíž udělení tedy bude záviset na přízni hlasující veřejnosti. Více se dozvíte na stránkách firmy Cooler Master (viz zdroj).

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář