www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master Swift-RX: měkká podložka ve třech velikostech

Cooler Master Swift-RX: měkká podložka ve třech velikostech
, , aktualita
Cooler Master Europe si připravil nové podložky pod myš Swift-RX, které budou dostupné ve třech velikostech. Jedná se o měkké gumové podložky, jež mají na trhu nahradit sérii podložek Speed-RX.reklama
Swift-RX od Cooler Master Europe přichází tedy ve třech velikostech a budou k dispozici od tohoto měsíce za ceny 7,90, 11,90 a 19,90 eur. Podložky se od sebe liší pouze svou velikostí, takže všechny mají tloušťku 3 mm a pak zabírají 250 x 210 mm, 320 x 270 mm a 450 x 360 mm prostoru.

Jejich spodní část je vyrobena ze stoprocentního přírodního kaučuku a vršek by měl být textilní, přičemž okraje jsou obšity, aby se zabránilo jejich třepení.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek