www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master V750: efektivní zdroj s 80 Plus Gold

Cooler Master V750: efektivní zdroj s 80 Plus Gold
, , aktualita
Společnost Cooler Master si připravila nový počítačový zdroj, který se zařazuje do série VSM. Konkrétně míří na její vrchol, protože jde o model s výkonem 750 W, přičemž ostatní tři jsou slabší.reklama
Počítačový zdroj Cooler Master V750 disponuje výkonem 750 W, zatímco zbylé tři modely řady VSM mají 450 W, 550 W a 650 W. Nový zdroj se tedy bude hodit především pro výkonné systémy vybavené více grafickými kartami. Nabídne přitom účiník 0,9 a vysokou efektivitu, díky níž získal certifikaci 80 Plus Gold. Ta udává, že zdroj připojený na 230V síť má při 20% až 100% zátěži efektivitu alespoň 88 %. Výš už je jen certifikace Platinum a pak nejlepší Titanium, která jako první a jediná řeší i efektivitu při pouhé 10% zátěži, která musí být alespoň 90%.

Zdroje řady VSM vvyužívají pro své chlazení 120mm ventilátor a jejich hloubka je pouze 140 mm, takže se hodí i pro menší počítačové systémy, kde pro zdroj není místa nazbyt. Nový 750W model má k dispozici čtyři 6+2pinové konektory PCIe, které si budou brát energii z jedné +12V větve a využívá kvalitní japonské kondenzátory, DC-DC design, přičemž slibuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost, ale to ostatně slibují všichni.

Pro snadnou správu kabeláže využívá ploché kabely, které bude jednoduché smotat do úhledného klubka. Co se týče ceny a dostupnosti, pak Cooler Master V750 by měl být již na trhu za 92,30 euro.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější zdroje
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře