www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair má nové mechanické klávesnice LUX

Corsair má nové mechanické klávesnice LUX
, , aktualita
Corsair se rozhodl navázat na svou známou klávesnicovou sérii K, která zahrnuje modely K70, K70 RGB a K65. Představuje novou řadu mechanických klávesnic LUX, která se zaměřuje na podsvícení, ale také má i jiné přednosti.reklama
Nová řada klávesnic LUX od Corsairu tak nese označení K70 LUX RGB, K65 LUX RGB a K70 LUX, takže lze očekávat, že jejich základ bude stejný jako u starších modelů. Navíc v rámci nové řady jsou tu dvě stejné klávesnice, které se liší "pouze" tím, že jedna z nich má červené LED podsvícení a druhá barevné. Využita jsou jako obvykle tlačítka Cherry MX.

Novinkou v této řadě je přidané rozhraní USB 2.0, což je ale pouze tzv. pass-through, čili jeden průchozí port, který funguje jako prodlužovačka, ne jako hub. To prý ale byl mezi zákazníky dlouho vyžadovaný prvek, který nám umožní přímo ke klávesnici připojit myš, flash disk nebo jiné zařízení.

Řada LUX také dostala nové klávesy s většími a jasnějšími popisky, které mají za úkol také přinést vizuálně lepší podsvícení, o což se má zasloužit také "vylepšení interní kontroler podsvícení". Ten má zajistit možnosti jemnějšího nastavení barev, nové efekty, atp.

Jinak tu máme dobře známou hliníkovou konstrukci s odhalenými tlačíky, která evidentně patří v nabídce Cherry MX mezi ta nová, která mají průhledné tělo. Díky tomu by měla zajistit rovnoměrnější podsvícení popisků, i když už produktové fotografie ukazují na to, že dobře podsvícena je pouze vrchní část kláves.

Zůstala také obvyklá nabídka prvků, jako je ovládání hlasitosti, tlačítka pro multimédia, odpojitelná podložka pod zápěstí a zůstala také podpora NKRO, čili 100% anti-ghostingu. Uživatelé si budou moci vybrat mezi šesti typy tlačítek lišících se odporem při stisku a jeho průběhem (lineární a s hmatovou odezvou). V nabídce jsou pak také sady kláves přizpůsobených hrám typu FPS a MOBA. Doporučené ceny jsou následující a dostupnost je okamžitá, takže tyto novinky můžeme očekávat na trhu každou chvíli.

K70 LUX RGB - $159,99
K65 LUX RGB - $129,99
K70 LUX - $119,99

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek