www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair připravil lehké optické i laserové myši Gaming Sabre RGB

Corsair připravil lehké optické i laserové myši Gaming Sabre RGB
, , aktualita
Známý výrobce počítačových periferií Corsair si připravil novou dvojici počítačových myší, které však nesou stejné označení - Gaming Sabre RGB. K dostání jsou však dvě verze, jedna s optickým a druhá s laserovým senzorem.reklama
Corsair Gaming Sabre RGB si tedy můžeme zakoupit ve dvou verzích, jež se budou lišit použitým senzorem, cenou, ale jinak mají naprosto stejné zpracování a ostatní možnosti. Uživatel tak má na výběr mezi optickým senzorem s rozlišením 6400 dpi, přičemž za tuto verzi zaplatí doporučených 60 USD, a pak tu je laserový senzor s 8200 dpi (nejspíše opět Avago ADNS-9800) u myši s cenou 70 USD.

Corsair dále ve své zprávě mluví o ergonomickém designu, přičemž Gaming Sabre RGB jsou kvůli němu určeny výhradně pro pravou ruku. Mají být také velmi lehké, a to pouze 100 gramů.

Označení RGB v názvu také napovídá, že si budeme moci libovolně vybrat barvu podsvícení. Jsou tu přitom čtyři "zóny" či lépe řečeno čtyři různě umístěné RGB diody. Jedna je v kolečku, druhá na levé straně před tlačítky, další vepředu pod levým tlačítkem a poslední pod logem Corsair Gaming na hřbetu myši.

Dále t u máme celkem osm programovatelných tlačítek, mezi něž patří hlavní dvojice, kolečko, tlačítko před ním a pak čtyři další tlačítka na levé straně myši. Pro připojení poslouží 1,8metrový USB kabel s pletenou bužírkou. Nakonec můžeme uvést rozměry myši: 124 x 80 x 38 mm.

Zdroj: TZ Corsair
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů