www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair připravil levná SSD Force LX

Corsair připravil levná SSD Force LX
, , aktualita
Společnost Corsair přichází na trh s novou sérií SSD s označením Force Series LX, která nabídnou zajímavou cenu. Nemůžeme proto od nich čekat ty nejlepší vlastnosti, ale i tak jejich přenosové rychlosti dosahují až 560 MB/s.reklama
Corsair Force Series LX jsou tedy spíše levná SSD, která přijdou na trh ve dvou verzích, čili s kapacitou 128 GB a 256 GB. Výrobce hned prozradil jejich ceny, a to 75 USD a 130 USD, což je cca 1500 Kč a 2600 Kč. Takové ceny je skutečně řadí mezi ta nejlevnější SSD v 2,5" pouzdře, ovšem teprve uvidíme, s jakými cenami se u nás opravdu objeví.

Nová SSD od Corsairu jsou založena na jistém kontroleru od Silicon Motion, díky němuž dosahují výkonu 560 MB/s při čtení, ale pouze 300 MB/s při zápisu, ovšem pomalejší zápis není ve společnosti nejlevnějších modelů nic výjimečného. Nechybí zde podpora příkazu TRIM a také technologií NCQ či S.M.A.R.T., přičemž využít budeme moci také software SSD Toolbox pro udržování SSD v kondici, klonování disků či bezpečné mazání dat.

Corsair na svá Force LX poskytuje tříletou záruku a uvedl, že jsou již okamžitě dostupné na trzích po celém světě, ovšem vypadá to, že do našich obchodů zatím ještě nedorazily.

Zdroj: TZ Corsair
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek