www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Corsair Raptor K40 a M45: myš a klávesnice s barvami duhy

Corsair Raptor K40 a M45: myš a klávesnice s barvami duhy
, , aktualita
Společnost Corsair se v poslední době zaměřila na periferie, které hrají všemi barvami. Nejnověji to je klávesnice Raptor K40 s RGB LED podsvícením a také myš Raptor M45, jež se představuje na letošním CES.reklama
Obojí jsou samozřejmě herní periferie, přičemž Raptor K40 se snaží zaujmout svým RGB LED podsvícením, i když kvalit chystané klávesnice Vengeance K70 s mechanickými tlačítky Cherry MX RGB asi dosahovat nebude. Myš Raptor M45 má zase disponovat optickým senzorem s vysokým rozlišením 5000 dpi.

Klávesnice Raptor K40 ale svým designem připomíná mechanické modely této firmy a je rovněž vybavena speciálními tlačítky pro ovládání multimédií, nastavení zvuku a také šesti programovatelnýmí klávesami G, které si můžeme nastavit v celkem třech profilech M, a to i bez využití speciálního softwaru díky tlačítku MR. Je tedy jasné, že klávesnice je vybavena vlastní pamětí.

Jde ale jinak o klasickou hybridní membránovou klávesnici, u níž výrobce slibuje 100% anti-ghosting, přičemž podsvícení si budeme moci namíchat z palety 16,8 milionu barev. Prodávat se bude už od tohoto měsíce za 80 USD.

Myš Raptor M45 je podobně jako klávesnice odlehčenou variantou již známých myší M65 a M60. Vybavena je optickým senzorem Pixart PMW3310 s rozlišením 5000 dpi, velkými teflony, tlustým kolečkem, změkčeným povrchem a designem pro pravou ruku. Dále se dočkáme i možnosti úpravy hmotnosti a celkem sedmi programovatelných tlačítek plus ovladačů pro rychlou změnu rozlišení.

Raptor dorazí také tento měsíc, a to za cenu 60 USD.

Zdroj: TZ Corsair
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek