www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici
, , aktualita
Společnost Corsair uvedla novou herní klávesnici K63, která využívá mechanické klávesy Cherry MX Red. K tomu má červené podsvícení a velmi kompaktní rozměry, neboť neobsahuje postranní numerickou část.reklama
V nabídce klávesnic značky Corsair se nově objevuje model K63. Ta je určena pro hráče a disponuje známými mechanickými klávesami Cherry MX Red, které jsou červeně podsvícené. Světlo má každá klávesa vlastní (softwarem Corsair Utility Unique si pak toto podsvícení můžete libovolně nastavit). Jde o kompaktní klávesnici typu tenkeyless, nemá tedy numerickou část (numpad). Její rozměry jsou ve výsledku 364×171×41 mm. Naproti tomu hmotností stále nepatří mezi ty nejnižší a počítejte s 1,12 kilogramu.


Corsair K63


Nechybí multimediální klávesy na horní straně a speciální tlačítko Windows Key Lock, které ve hrách zamkne windowsové klávesy vedle Altu proti nechtěnému zmáčknutí. Nezapomnělo se ani na anti-ghosting, takže klávesy jsou zaznamenávány samostatně a je tedy možné zaznamenat všechny stisknuté klávesy najednou. Cena Corsair K63 byla stanovena na 80 EUR.

Zdroj: corsair.com
reklama
Nejnovější články
Lexar uvádí USB 3.1 flashku JumpDrive Tough, vydrží téměř 150 °C Lexar uvádí USB 3.1 flashku JumpDrive Tough, vydrží téměř 150 °C
V nabídce USB flash disků se nově objevuje vysoce odolný model JumpDrive Tough. Zvládne pracovat v mrazu i za extrémního tepla, přežije vysoký tlak a nezahanbí se ani solidními přenosovými rychlostmi až 150 MB/s.
Dnes,  aktualita, Milan Šurkala
Kudrone, miniaturní dron do dlaně s podporou 4K videa Kudrone, miniaturní dron do dlaně s podporou 4K videa
Na Indiegogo byla spuštěna kampaň na maličký dron Kudrone, jehož cena zatím jen lehce přesahuje stovku dolarů. Umí přitom natáčet i 4K videosekvence, sledovat majitele a podporuje snadnou výměnu baterií pro pokračování v natáčení.
24.3.2017,  aktualita, Milan Šurkala,  2 komentáře
Platforma X399 s 16jádrovými Ryzen získává obrysy Platforma X399 s 16jádrovými Ryzen získává obrysy
O AMD jsme se nedávno dozvěděli, že se teprve chystá pořádně zaútočit na platformu Intel HEDT s procesory Broadwell-E, a to pomocé 16jádrových Ryzenů a platformy X399. Ta nyní už dostává přesnější obrysy.
24.3.2017,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Dell UP3218K: 32" obr s rozlišením 8K Dell UP3218K: 32" obr s rozlišením 8K
Dell právě vysílá na trh svůj nejnovější monitor, který je určen pro uživatele potřebující to nejvyšší dostupné rozlišení. Nenabídne totiž ani 4K, ani 5K, ale rovnou 8K čili celkově 33,2 megapixelů. Ovšem ani barvy nebudou dle všeho vůbec špatné.
24.3.2017,  aktualita, Jan Vítek
Razer zavádí svou měnu zGold a zSilver Razer zavádí svou měnu zGold a zSilver
Společnost Razer se rozhodla, že zavede vlastní virtuální měnu, a to ve snaze vytvořit "ucelenou ekonomiku pro hráče". Ti dostanou k dispozici zabezpečenou digitální peněženku zVault, kterou budou plnit mincemi zGold a zSilver.
24.3.2017,  aktualita, Jan Vítek