www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici

Corsair uvádí K63, kompaktní herní mechanickou klávesnici
, , aktualita
Společnost Corsair uvedla novou herní klávesnici K63, která využívá mechanické klávesy Cherry MX Red. K tomu má červené podsvícení a velmi kompaktní rozměry, neboť neobsahuje postranní numerickou část.reklama
V nabídce klávesnic značky Corsair se nově objevuje model K63. Ta je určena pro hráče a disponuje známými mechanickými klávesami Cherry MX Red, které jsou červeně podsvícené. Světlo má každá klávesa vlastní (softwarem Corsair Utility Unique si pak toto podsvícení můžete libovolně nastavit). Jde o kompaktní klávesnici typu tenkeyless, nemá tedy numerickou část (numpad). Její rozměry jsou ve výsledku 364×171×41 mm. Naproti tomu hmotností stále nepatří mezi ty nejnižší a počítejte s 1,12 kilogramu.


Corsair K63


Nechybí multimediální klávesy na horní straně a speciální tlačítko Windows Key Lock, které ve hrách zamkne windowsové klávesy vedle Altu proti nechtěnému zmáčknutí. Nezapomnělo se ani na anti-ghosting, takže klávesy jsou zaznamenávány samostatně a je tedy možné zaznamenat všechny stisknuté klávesy najednou. Cena Corsair K63 byla stanovena na 80 EUR.

Zdroj: corsair.com
reklama
Nejnovější články
3D tisk může pomoct při zotavení srdce po infarktu 3D tisk může pomoct při zotavení srdce po infarktu
V oblastech medicíny je technologický pokrok vítaný, protože otevírá nové možnosti léčby. O zotavení srdce po infarktu se snaží tým z Minnesoty, který s pomocí technologie 3D tisku vytváří speciální "náplast" na srdce.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Vývoj teleskopu JWST pokračuje dle plánu, za anomálii může západka Vývoj teleskopu JWST pokračuje dle plánu, za anomálii může západka
Vývoj James Webb Space Telescope je ostře sledovaný, neboť jde o velice nadějné zařízení, které nám umožní se podívat na vzdálené hvězdy a planety tak, jak dosud nebylo možné. Je tak dobrá zpráva, že testování probíhá dle plánu i přes vibrační anomálii.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
id Software chválí AMD za Ryzen a těší se, až je využije id Software chválí AMD za Ryzen a těší se, až je využije
AMD si za své procesory Ryzen vysloužilo pochvalu od společnosti id Software, které se líbí jejich cenová dostupnost, mnoho jader. id Soft se tak už chystá pro tyto procesory upravit své technologie, které toho budou moci nabídnout více než dříve.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Intel X299 se představí 30. května, přijde až ke konci června Intel X299 se představí 30. května, přijde až ke konci června
Plán je takový že nová HEDT platorma Intelu založená na čipových sadách X299 bude představena na sklonku května. To bude ale pouze papírové představení, neboť na trhu bude k dispozici až o cca měsíc později a mezi tím budou k dispozici nezávislé testy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
V Pripjati se 31 let po katastrofě opět rozsvítilo V Pripjati se 31 let po katastrofě opět rozsvítilo
Jadernou katastrofu v ukrajinské elektrárně Černobyl dobře známe, však se nás v roce 1986 přímo dotkla stejně jako velké části celé Evropy. Nyní se v blízké vybydlené Pripjati opět rozsvítilo, což jde na vrub polským nadšencům.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů