www.svethardware.cz
>
>
>

Cougar 700M: myš ve stylu R.A.T.

Cougar 700M: myš ve stylu R.A.T.
, , aktualita
Společnost Cougar se již usadila na trhu s herním náčiním a v této době přichází na trh s novou myší 700M, která má blízko k modelu R.A.T. od Mad Catz či podobným. Očekávat tedy můžeme divoce tvarované tělo s možnostmi nastavení.reklama
Cougar 700M již získala dvě ocenění za design, a to iF (International Design Award) a COMPUTEX Design & Innovation Award, obě za tento rok. Samotná myš je dle výrobce určena pro profesionální hráče, ale je jasné, že to je spíše jen reklamní obrat k přitáhnutí pozornosti. Její strukturované tělo rozdělené do několika částí pak nabídne především možnost nastavení, což se týká především té části, která má zapadnout do dlaně. Ta je stejně jako opěrka pro palec a tlačítka skolečkem napojena na hlavní kovovou kostru, což je něco, co nabízí i jiné podobné myši.

Co se týče elektronické výbavy, pak ta je založena na známém laserovém senzoru Avago ADNS-9800 s rozlišením 8200 dpi a řízena je 32bitovým procesorem ARM. Profily pak budeme moci uložit do 512kB interní paměti, přičemž ty mohou být celkem tři.

Krom možnosti nastavení opěrky dlaně tu máme také 4,5gramová závažíčka, s jejichž pomocí si můžeme upravit hmotnost na 110 až 128 gramů. Součástí myši je i osm programovatelných tlačítek včetně tlačítka Sniper, které dočasně sníží rozlišení senzoru pro lepší zamíření.

Výrobce prý dokonce myslel i na to, aby tělo myši umožnilo lepší odvětrávání vzduchu zpod dlaně, aby se tak nepotila, což společně s celým designem vymýšlel po dobu dvou let. Dále tu máme také UIX System pro nastavení myši, jenž má být velmi jednoduchý, uživatelský přívětivý i bohatý na možnosti nastavení. Příslušný software bude ke stažení ze stránek Cougar na konci tohoto měsíce a umožní nastavení více periferií této značky z jedné aplikace. K dispozici bude také kooperace periferií, takže bude možné třeba na myši stisknout tlačítko a klávesnice se po dobu stisku přepne do jiného režimu.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta Elite: Dangerous Guardians jsou k dispozici jako beta
Frontier Developments si pro nedočkavé vesmírné piloty připravili Elite Dangerous: Horizons Beta Upgrade Pass. Už nyní se tak můžeme podívat na to, co nabídne aktualizace 2.2 - Guardians. Ale nebude to zadarmo.
Včera,  aktualita, Jan Vítek