www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative odhalil 2.1 reproduktory s Bluetooth

Creative odhalil 2.1 reproduktory s Bluetooth
, , aktualita
I další dnešní aktualita se shodou okolností týká audio zařízení s rozhraním Bluetooth, ale tentokrát nejde o heasdset, ale o Creative T3250 Wireless 2.1. Je to 2.1kanálový reproduktorový systém s přívětivou cenou.reklama
Cena sestavy Creative T3250 2.1 Wireless Speaker System byla stanovena na 70 amerických dolarů, což je v přepočtu cca 1450 Kč. To sice není zrovna málo za 2.1 soustavu, ale je třeba si uvědomit, že je vybavena rozhraním Bluetooth a jde o produkt firmy Logitech, která se nikdy nesnažila konkurovat především cenou.

Creative T3250 je vybaven jakýmsi Creative Image Focusing Plate (IFP), který má lépe pokrýt místnost zvukem a dosáhnout jeho nízkého zkreslení. Zvukové vlastnosti satelitů pak byly vylepšeny pomocí Creative Dual Slot Enclosure (DSE), což je dle popisu prostě a jednoduše bassreflex.

Systém má ve výbavě krom rozhraní Bluetooth také klasický linkový vstup pomocí 3,5mm jacku a dále je vybaven drátovým dálkovým ovladačem, s jehož pomocí jej můžeme zapnout a vypnout, ovládat rozhraní Bluetooth a také nastavit hlasitost.

Celková hmotnost reproduktorové soustavy je 2,1 kg, přičemž satelity mají rozměry 147 x 70 x 75 mm a subwoofer 222 x 183 x 183 mm. Bluetooth 3.0 pracuje na vzdálenost do 10 metrů na frekvenci 2402 - 2480 MHz, používá profil A2DP a kodek SBC. Za zmíněnou cenu bude soustava k dispozici od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Creative
Nejpopulárnější reprosoustavy
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře