www.svethardware.cz
>
>
>

Cyberpunk 2077: mnohem rozsáhlejší nástupce Zaklínače

Cyberpunk 2077: mnohem rozsáhlejší nástupce Zaklínače
, , aktualita
Jde tedy evidentně o nástupce v uvozovkách, který se Zaklínačem nebude mít mnoho společného, ale také jde o další slibný titul od studia CD Projekt Red. Ze Zaklínačem se ale může srovnávat v rozlehlosti herního světa.reklama
Polský CD Projekt Red je nyní v kurzu, a to nejen kvůli tomu, že jde o autorské studio veleúspěšné série Witcher, ale také kvůli svému vstřícnému přístupu k hráčům a neustálému vylepšování svého nejnovějšího titulu Witcher 3. Cyberpunk 2077 byl ohlášen již dříve a autoři se tehdy dušovali, že o něm neprozradí až do roku 2017 ani slovo, ovšem poněkud vyměkli a začínají prozrazovat alespoň střípky informací a také přišli s trailerem. Ten tedy zatím jen ukazuje zpomalenou scénu a nic přímo ze hry.


Herní svět Cyberpunk 2077 má být oproti třetímu Zaklínačovi "mnohem, mnohem rozsáhlejší" a také má jít o RPG s plně otevřeným světem, kde tak bude mít hráč svobodu pohybu. Jose Teixeira z CD Projekt Red přímo uvedl, že Cyberpunk 2077 bude stavět na zkušenostech, které vývojáři získali během práce na třetím Zaklínačovi. Prý téměř všichni z nich prý cítí, že dnes by řadu věcí udělali jinak, a to se má promítnout právě v připravovaném titulu. Jose také přiznává, že se pouští na dosud neprobádané území ve smyslu komplexnosti a velikosti herního světa.


Hra by měla být silně orientována na vývoj hlavní postavy a můžeme předpokládat, že na to bude mít velký vliv technika a různé augmentace. Čili hra by se mohla podobat známému Deus Ex, čemuž napovídá i informace o antiutopistickém futuristickém světě s degenerovanou lidskou společností a vysoce vyvinutou technikou.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek