www.svethardware.cz
>
>
>

CZC.cz chystá Black Friday a slibuje až 80% slevy

CZC.cz chystá Black Friday a slibuje až 80% slevy
, , aktualita
Pravý Black Friday se nás sice netýká, neboť ten pozítří proběhne jen v amerických obchodech, ale my se můžeme těšit na jeho českou verzi, kterou si chystá třeba společnost CZC.cz. Ta slibuje značné slevy.reklama
Černý pátek v CZC proběhl již minulý rok, kdy firma slibovala až 40% slevy, a to až 15.000 Kč. Nicméně reakce vás čtenářů a potenciálních zákazníků nebyly veskrze pozitivní, a tak doufejme, že tento rok to bude lepší. Dle stránek CZC.cz věnovaných právě pátečnímu prodeji by nabídka měla být širší a slevy zajímavější, ale pochopitelně nelze očekávat, že oněch 80 procent slevy se bude týkat většiny zboží. Spíše půjde o výjimky.

CZC.cz je také zatím tajemný a neuvádí, jaké konkrétní produkty budou ve slevě. Na obrázku jsou pouze jejich obrysy a uvedené slevy. Ty velmi často překračují částku 1000 Kč, takže by měly zaujmout, ovšem zda je daná nabídka výhodná, či ne, to si pak bude moci každý ověřit sám s využitím portálů porovnávajících ceny produktů v internetových obchodech.

Celkem si firma chystá pro páteční prodej více než 300 produktů a dle úvodní ochutnávky půjde o tablety, mobilní telefony, notebooky a zařízení 2 v 1, počítače All in One, tiskárny, sluchátka, fotoaparáty, televizory, počítačové komponenty, herní hardware, doplňky jako pouzdra, apod. V řadě případů bude také nabídka omezena počtem dostupných kusů a zajímavé také je, že CZC.cz nenabídne všechny zlevněné produkty najednou. Něco bude k dispozici již od sedmé hodiny ranní či dokonce od půlnoci a něco až odpoledne. Poslední vlna slev přijde v šest večer.

Minulý rok firma CZC.cz zaznamenala v tento den 3,5násobně vyšší počet objednávek oproti běžnému dni.

Zdroj: TZ CZC.cz
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek