www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link DNS-340L: univerzální NAS pro čtyři disky

D-Link DNS-340L: univerzální NAS pro čtyři disky
, , aktualita
D-Link představil svůj nejnovější NAS, a to model DNS-340L ShareCenter, který je určen do domácností nebo malých firem. Jde o univerzální model pro čtyři pevné disky s celkovou kapacitou až 24 TB.reklama
Celková kapacita tedy samozřejmě závisí na tom, jak velké pevné disky do tohoto NAS nainstalujete, přičemž D-Link tedy počítá se 6TB disky. Nový NAS označuje také za cloudové úložiště, ale to jen proto, že máme možnost využít aplikaci a portál mydlink (Access NAS) a ke svým datům se jednoduše dostat zvenčí přes Internet i ze zařízení s iOS nebo s Androidem.

Konektivitu zajistí dva gigabitové ethernetové porty a pak tu jsou celkem tři porty USB, dva typu 2.0 vzadu a jeden 3.0 vepředu, přes něž lze zálohovat data z úložných zařízení nebo připojit tiskárnu. Interní disky pak mohou být konfigurovány v polích RAID 0, 1, 5, 10, 1+0 a JBOD.

DNS-340 dále obsahuje systém s vestavěným serverem iTunes i podporou DLNA a uložená data lze dále zálohovat pomocí cloudových služeb Amazon S3, Google Drive nebo Dropbox. V pohotovostním režimu je spotřeba 23 W, přičemž jde především o spotřebu samotných pevných disků. Ty můžeme zapínat a vypínat dle libovolného časového rozvrhu a energii pomůže ušetřit také podpora Green Ethernet

Nový ShareCenter+ DNS-340L již má být v prodeji za doporučenou cenu 6699 CZK nebo 239,90 EUR.


D-Link DNS-340L - základní vlastnosti
  • Cloudové síťové úložiště dat se 4 pozicemi pro SATA pevné disky
  • Kapacita až 24 TB s nejmodernějšími 6TB disky
  • 2× port Gigabit Ethernet
  • 3× port USB pro připojení tiskáren, UPS, externího úložného média
  • RAID 0, 1, 5, 10 nebo 1+0 nabízí různé možnosti zabezpečení dat
  • možnosti zálohování pro vytváření lokálních, vzdálených a cloudových datových záloh
  • sdílení souborů pro systémy Windows, OS X, Linux, iOS, Android atd.

Zdroj: TZ D-Link

D-Link DNS-340L
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější NASy
reklama
Nejnovější články
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek