www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link Music Everywhere: hudba z telefonu bezdrátově

D-Link Music Everywhere: hudba z telefonu bezdrátově
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila zajímavé zařízení DCH-M225, díky němuž můžeme snadným způsobem bezdrátově propojit třeba telefon jako zdroj hudby s téměř jakoukoliv reproduktorovou soustavou.reklama
Wi-Fi audio extender D-Link DCH-M225 „Music Everywhere“ od společnost i D-Link tak využívá rozhraní Wi-Fi ke streamování hudby z telefonu do reproduktorů, jež samy o sobě žádným bezdrátovým rozhraním nedisponují. Postačí běžný 3,5mm stereo jack, který zapojíme přímo do audio extenderu, který už potřebuje jen volnou zásuvku.

Můžeme tedy streamovat hudbu přímo ze smartphonů a tabletů se systémem Android nebo iOS a také z počítačů nebo libovolných přehrávačů médií připojených k síti kompatibilních s DLNA nebo AirPlay. Samotný extender zvládne také streamovat hudbu třeba z YouTube či Spotify nebo z lokálního datového úložiště, tedy NAS serveru, apod. K extenderu se pochopitelně nemusíme připojovat přímo, ale i přes domácí Wi-Fi router, takže nepřijdeme o internetovou konektivitu. Oproti rozhraní Bluetooth je tu tedy především výhoda většího dosahu.

Zařízení navíc funguje i jako Wi-Fi repeater, takže slouží pro posílení dosahu bezdrátové sítě 802.11b/g/n a jeho maximální datová propustnost na Wi-Fi N je standardních 300 Mb/s. Nastavení provedeme jednoduše pomocí tlačítka WPS, či případně s využitím aplikace QRS Mobile od D-Link pro Apple iOS nebo Android. Pro přenos hudby je tak propustnost více než dostačující.

Wi-Fi audio extender DCH-M225 je od prosince 2014 dostupný za doporučenou cenu 1.399 Kč.

Zdroj: TZ D-Link

D-Link DCH-M225
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější access pointy a routery
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře