www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link připravil přenosný AC router

D-Link připravil přenosný AC router
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila nový router, kterým si můžete vybavit domácnost, ale sbalit si jej i na cesty. Jedná se o model Wi-Fi AC750 Portable Router and Charger (DIR-510L) dosahující přenosové rychlosti až 750 Mbps.reklama
Představuje se tedy D-Link Wi-Fi AC750 Portable Router and Charger (DIR-510L), který může vedle funkce routeru plnit také funkci mobilní nabíječky, čili je zřejmé, že je vybaven také vlastní baterií. S jeho pomocí můžeme ale především vytvořit přístupový bod založený na technologii Wi-fi 802.11ac s propustností až 750 Mbps. Router zde pracuje v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz, která musí kombinovat pro dosažení uvedené propustnosti.

Co se týče vestavěné baterie, pak ta má kapacitu 4000 mAh a může posloužit pro dobíjení různých zařízení se vstupem USB, která vyžadují napětí kolem 5 V. Dále nám D-Link dá k dispozici volně stažitelnou mobilní aplikaci mydlink SharePort, díky níž můžeme pracovat s daty, která jsou uložena na případném zařízení připojeném k routeru pomocí jednoho ze dvou USB portů. Podporováno je i streamování multimédií.

Hlavní vlastnosti DIR-510L
  • baterie s kapacitou 4000 mAh pro napájení routeru či dobíjení jiných zařízení
  • dva USB porty pro připojení externích (flash) disků a připojení 3G/4G/LTE modemu
  • mydlink SharePort - aplikace pro streamování a stahování dat na mobilních zařízeních
  • Easy Setup - automatická detekce typu konektivity (router s širokopásmovým připojením, mobilní router, hotspot)
  • server s podporou DLNA a UPnP

Novinka od D-Link je již dostupná také u nás, a to za cenu od cca 3000 Kč s daní.

Zdroj: techPowerUp

D-Link DIR-510L
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější access pointy a routery
reklama
Nejnovější články
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek