www.svethardware.cz
>
>
>

Das Keyboard 4: mechanická klávesnice s USB 3.0

Das Keyboard 4: mechanická klávesnice s USB 3.0
, , aktualita
Společnost Das Keyboard si připravila nový model mechanické klávesnice Das Keyboard 4, která má oproti předchozím modelům představovat výrazné zlepšení. Nabídnout má mimo jiné i hub s USB 3.0 nebo ovládání zvuku.reklama
Das Keyboard 4 má tedy být výrazně lepší než předchozí modely klávesnic, jak nás ujišťuje autor této značky, Daniel Guermeur. Nová mechanická klávesnice verze 4 přichází vybavena předělanou schránkou, která má pohlcovat vibrace a také je vybavena velkým knoflíkem pro ovládání hlasitosti.
- klikněte pro zvětšení -


V ostatních ohledech je design této klávesnice celkem normální, a to včetně nabídky a rozložení kláves. Nad numerickou částí ale máme i speciální tlačítka pro ovládání multimédií a také snadné a rychlé uspání počítače.

Pak tu je hub se dvěma porty USB 3.0 s propustností 5 Gbps, NKRO přes USB, čili se nemusíme starat o to, kolik najednou stisknutých kláves tento model dokáže zaznamenat. Specialitkou je magneticky přichycený dlouhý podstavec, který klávesnici udržuje ve 4° sklonu a má i funkci pravítka. Nakonec výrobce zmiňuje dlouhý dvoumetrový kabel.


Das Keyboard 4 bude k dispozici ve verzi Professional s klasickými QWERTY popisky a také ve verzi Ultimate, která nebude mít vůbec žádné popisky. Obě využijí tlačítka Cherry MX Blue nebo Cherry MX Brown, jejichž kontakty mají být pozlaceny. V nabídce budou v americké, německé, anglické či severské verzi za 169 euro v případě Cherry MX Blue a 173 euro s Cherry MX Brown.

Zdroj: techPowerUp

Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek