www.svethardware.cz
>
>
>

DeepCool Steam Castle: skříně v industriálním stylu

DeepCool Steam Castle: skříně v industriálním stylu
, , aktualita
Společnost DeepCool si připravila počítačové skříně Steam Castle pro sestavy založené na deskách Micro ATX. Zajímavý je na nich především vzhled, který můžeme označit za retro a industriální. Samotný výrobce mluví o Steam Punku.reklama
DeepCool Steam Castle totiž patří do Steam Punk Series, takže se od ní přímo očekává, že ukáže nějaké zajímavé prvky. Ty by však měly být také užitečné a vypadá to, že alespoň v případě stříbrných mřížek tomu tak je. Steam Castle jinak můžeme označit za vcelku normální skříň typu Cube, která je uvnitř rozdělena na dvě patra. Ve spodním má místo pro napájecí zdroj a disky či SSD a v horním pak pro mechaniku či externí 3,5" zařízení a především základní desku Micro ATX a vše, co k ní náleží.

DeepCool také tyto skříně nabídne hned ve čtyřech barevných provedeních, a to v černém, bílém, červeném a žlutém, takže budeme mít na výběr. S ohledem na odkazovaný Steam Punk bychom ale možná očekávali trošku jiné odstíny. Výrobce se snaží atmosféru dokreslit alespoň pomocí čtyř LED umístěných nahoře, bezpochyby pod kruhovými výdechy, přičemž tyto LED budou moci různě poblikávat, reagovat na rychlost ventilátorů a kdo ví, co ještě.

Steam Castle jsou bezpochyby určeny především pro herní sestavy, jejichž chladičům nabídnou na výšku velkorysých 200 mm a problém nebude ani s vměstnáním 240mm radiátoru. Grafické karty pak mohou mít na délku maximálně 320 mm.

O chlazení interiéru skříně se postará přední 200mm ventilátor plus zadní 120mm, které jsou již součástí základní výbavy. Dále tu máme dvě pozice pro 3,5" disky nebo 2,5" SSD, přičemž pak tu jsou ještě dvě určené výhradně pro SSD.

DeepCool Steam Castle přijde na trh v červenci, a to za cenu 89 euro.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek