www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Designové Allienware nyní i s AMD Polaris

Designové Allienware nyní i s AMD Polaris
, , aktualita
Značku Alienware firmy Dellu máme zafixovanou jako luxusní, designovou a také drahou. Společnost AMD nyní mezi tyto počítače protlačila své nové grafické karty s čipy Polaris, ačkoliv ty rozhodně nepatří mezi to nejvýkonnější, co lze dnes koupit.reklama
Jedná se o tři nově vybavené desktopy, a to jednak ještě celkem normálně vypadající desktop Alienware Aurora, dále futuristický model Alienware Area 51 a pak Alienware Alpha R2, který chce konkurovat konzolím a také konzolovým SteamPC společnosti Valve. Konfigurace karet AMD je v tomto případě přitom velice široká, neboť je možné některé z počítačů osadit i třemi kartami Radeon RX 480 v CrossFireX, anebo pouze jedním Radeonem R9 M470X z mobilního světa.

Alienware Aurora stojí někde uprostřed, neboť do tohoto desktopu v podobě toweru si můžeme poručit jednu či dvě karty Radeon RX 480. Pokud to bude pouze jedna, pak v kombinaci s procesorem Core i7-6700, 8 GB paměti DDR4, 512GB SSD na kartě M.2 s rozhraním PCIe a s Windows 10 nás takový systém vyjde v přepočtu z liber 37.300 Kč.

Designově nejzajímavější desktop Alienware Area 51 může nést právě až tři Radeony RX 480 a v takovém případě nás výsledný systém může přijít až na více než 91 tisíc korun. Do toho můžeme počítat i procesor Intel Core i7-6850K CPU, 16 GB paměti DDR4, 2TB pevný disk a Windows 10.

Konzolový Alienware Alpha R2 určený především do obývacího pokoje je s grafikou Radeon R9 M470X dostupný za cenu 18.000 Kč. Nabídne také procesor Core i5-6400T, 8 GB DDR4 RAM, 500GB pevný disk a také Windows 10.

Dle výrobce mají být tyto počítače na evropských trzích již pomalu připraveny k prodeji.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek