www.svethardware.cz
>
>

Deus Ex: Mankind Divided a požadavky na systém

Deus Ex: Mankind Divided a požadavky na systém
, , aktualita
Očekávaná hra Deus Ex: Mankind Divided už je k dispozici na Steamu a my si ji budeme moci zahrát od 23. srpna. Nyní se můžeme podívat na to, jaké systémové požadavky tento titul má, a co tak budeme potřebovat za hardware.reklama
Deus Ex: Mankind Divided je očekávané pokračování slavné série, a to i proto, že jde zatím o jednu z mála her chystaných pro API DirectX 12. Tento díl se odehrává v roce 2029, dva roky po událostech z Human Revolution, kdy se lidstvo rozdělilo na nesmiřitelné tábory těch, kteří mají technologické augmentace a kteří ne. V tomto souboji se pohybuje řada frakcí snažících se manipulovat s veřejným náhledem na augmentace. Hráč se opět vžije do role Adama Jensena, jistého protiteroristického agenta, který ale používá svá vlastní pravidla. Tomu pochopitelně augmentace rozhodně nebudou cizí.

Můžeme očekávat výtečné grafické podání, které také bude vyžadovat příslušný hardware, takže se podívejme, jaké jsou požadavky na sestavu, která hru ještě dokáže uspokojivě rozhýbat a pak ještě na doporučený hardware.

Minimální:
  • OS: Windows 7.1 SP1 nebo novější (vyžadován 64bitový systém)
  • CPU: Intel Core i3-2100 nebo srovnatelný procesor
  • RAM: 8 GB
  • Grafika: AMD Radeon HD 7870 (2GB) nebo Nvidia GeForce GTX 660 (2GB)
  • HDD/SSD: 45 GB prostoru


Doporučená:
  • OS: Windows 10 64-bit
  • CPU: Intel Core i7-3770K nebo AMD FX 8350 Wraith
  • RAM: 16 GB
  • Grfika: AMD Radeon RX 480 - 1920x1080 nebo Nvidia GeForce GTX 970 - 1920x1080
  • HDD/SSD: 55 GB (včetně DLC)

Nároky na výkon grafiky tak budou evidentně poměrně vysoké, zvláště pak vzhledem k tomu, že budeme potřebovat pro Full HD grafiku úrovně Radeonu RX 480 nebo GeForce GTX 970. Evidentně se také počítá s tím, že posléze bude k dispozici k základní 45GB hře také 10 GB dokoupitelného obsahu. Ten si můžeme předplatit zakoupením tzv. Season Pass za nezanedbatelných 30 eur. Samotná hra totiž přijde na 50 eur a pak máme možnost si také koupit nový Deus Ex v balíčku s ovladačem Steam za 83 eur nebo hru v podobě Deluxe Editon obsahující rovnou i Season Pass. V tomto případě ale nečekejme žádnou slevu, kdežto balíček s ovladačem zakoupíme o 21 procent levněji.

Není tak žádný důvod k tomu, aby někdo cpal tvůrcům a distributorům do chřtánu další peníze za DLC, když se zatím ani neví, co jej vůbec bude tvořit. A konečně je tu informace, že Deus Ex: Mankind Divided pro PC bude také podporovat ovladač Tobii Eye Tracking.

Zdroj: Steam
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře