www.svethardware.cz
>
>

Deus Ex: Manking Divided a další videa z očekávané hry

Deus Ex: Manking Divided a další videa z očekávané hry
, , aktualita
Hlavní novinky se tentokrát týkají očekávané hry Deus Ex: Mankind Divided, jejíž tvůrci včera zveřejnili novou nálož videí, která zahrnuje především dlouhé video přímo z prostředí hry. Nejde o ledajaké prostředí, ale o naši matičku Prahu stověžatou.reklama
Deus Ex: Mankind Divided vyvíjí studio Square Enix, které vypustilo do světa nejen dlouhé 17minutové video ze samotné hry, ale také další videa, která představují inovativní a expanzivní herní režim Breach nebo také Deus Ex GO.


Nejdříve se podíváme na to nejzajímavější, a sice 17minutové video zasazené do prostředí Prahy. Adam Jensen, hlavní hrdina hry, se probudí v pražském bytě v ne zrovna dobrém stavu, což se stalo nejednomu z nás. On ale potřebuje spravit některé své augmantace, neboť se připletl do teroristického útoku na vlakovou stanici, a tak zamíří do chudší části města za Václavem Kollerem, specialistou na augmentace, aby se nechal dát do pořádku.


Herní režim Breach je tématem dalšího videa. Ten bude k dispozici v rámci plné verze hry, čilli ne za příplatek a mohli bychom jej popsat jako arkádový režim. V něm nebudeme hrát roli Adama Jensena, ale jistého hackera pohybujícího se ve virtuálním světě počítačových systémů. Uvidíme přitom polygonovou grafiku trošku připomínající Tron, přičemž fyzika se v tomto herním prostředí nechová jako v realitě, což bude mít vliv i na řešená puzzle. Breach nabídne celkem 75 úrovní a mezi ty typické bude patřit vyhledávání cíle a extrakce dat před únikem s časovým limitem.


Deus Ex GO navazuje na předchozí hry od Eidos, jako Hitman GO či Lara Croft GO. Jedná se o mobilní hru s režimem na kola (turn-based) a v Deus Ex GO budeme moci využívat hacking, boj a augmentace pro řešení herních puzzle. Tuto hru si budeme moci na mobilech a tabletech zahrát později v létě.


A nakonec tu máme něco, co má s hraním málo společného. Jde o spolupráci mezi Eidos-Montréal, výrobcem periferií Razer a společností Open Bionics, které se rozhodly, že budou vymýšlet opravdové augmentace, čili technologii pro vylepšení lidského těla. Zatím jde o bionické ruce vytvořené s pomocí 3D tisku. Video ukazuje prototyp ruky pro fiktivního Adama Jensena, ale prozatím jde jen o málo funkční vzorek. Záměrem ale je tvořit opravdu použitelné umělé končetiny, které by mohli využít ti, co o ně přišli, nebo je vůbec nikdy neměli.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek