www.svethardware.cz
>
>
>

DICE potvrzuje, nový Battlefield je ve vývoji

DICE potvrzuje, nový Battlefield je ve vývoji
, , aktualita
Ředitel švédského vývojářského studia DICE na Twitteru prozradil, že se právě pracuje na dalším díle hry Battlefield. Půjde tedy již o pátý hlavní díl, v němž se vrátíme k vojenskému prostředí, z nějž nás vytrhl Battlefield Hardline.reklama
Hru Battlefield známe jako poněkud arkádovější podobu her jako Operation Flashpoint nebo ARMA. Ovšem poslední díl této série, tedy Battlefield Hardline, se namísto válečné vřavě věnuje soubojům policistů a zločinců. Battlefield 5 ale bude znamenat návrat ke kořenům, což již oznámily Electronic Arts (mateřská společnost DICE) svým investorům.

Dan Vaderlind z DICE na svém Twitteru konkrétně řekl, že "Nyní, když jsme vypustili do světa Battlefront a část našeho týmu se mu stále věnuje, sám se nyní budu věnovat dalšímu projektu, novému Battlefieldu". Čili někteří pracovníci se budou dále věnovat titulu Star Wars: Battlefront, pro nějž budou připravovat nový obsah, ale jádro vývojářského týmu začíná pracovat na novém hlavním projektu.

Battlefield 5 by měl dorazit včas, aby byl k dispozici před hlavní sváteční sezónou příštího roku, tedy před Vánoci. Lepší termín pro takový titul nenajdeme. Ještě před tím by se ale měli dočkat příznivci Battlefield 4 z roku 2013, pro něž si má EA/DICE připravovat nový DLC zdarma. Oznámen byl teprve v listopadu jako Legacy Operations DLC, který nabídne mapu Dragon Valley 2015 založenou na původním Dragon Valley z Battlefield 2. Tato mapa bude dle očekávání propracovanější a také bude kompatibilní s režimem Rush. Toto DLC ale bude k dispozici pouze pro PC a aktuální konzole, tedy ne pro PS3 a Xbox 360.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře